Mielcarz zagra w II lidze
24 lipca 2015, 07:31 | Autor: RyanPo przeszło rocznym rozbracie z ligowym futbolem w końcu Maciej Mielcarz znalazł klub. Były kapitan Widzewa będzie występował w Rakowie Częstochowa, trenowanym przez Radosława Mroczkowskiego. Oprócz „Małego” drużyną tą wzmocnili już tego lata Maksym Kowal oraz Damian Warchoł.
Mielcarz rozstał się z Widzewem poprzedniego lata, ale nie potrafił przez ten czas dostać angażu w innym zespole. Trenował indywidualnie, a ostatnio występował w reprezentacji Polski zawodników bez kontraktów. Miał także propozycję z odradzającego się RTS-u, ale negocjacje z szefami stowarzyszenia w pewnym momencie stanęły w martwym punkcie.
Raków zamierza walczyć w nowym sezonie o awans do I ligi. Bliski tego celu był już teraz, ale przegrał baraże z Pogonią Siedlce.
Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google?








Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
Cracovia
Korona Kielce
Wisła Płock
Śląsk Wrocław
Motor Lublin
GKS Katowice
Wieczysta Kraków
Piast Gliwice
Radomiak Radom
Raków Częstochowa 
KTS Weszło Warszawa
Mazovia Mińsk Maz.
Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Zambrów
Olimpia Elbląg
Ząbkovia Ząbki
Mławianka Mława
Polonia Lidzbark Warm.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
KS CK Troszyn