Nowy napastnik na treningu Widzewa
6 września 2017, 10:57 | Autor: Kamil
Co prawda okienko transferowe dobiegło już końca, jednak nadal pozyskiwać można piłkarzy bez kontraktu. Wygląda na to, że z szansy takiej będzie chciał skorzystać Franciszek Smuda. Na dzisiejszym treningu Widzewa pojawił się bowiem nowy gracz – poinformowała oficjalna strona klubu.
Jest nim 30-letni Daniel Gołębiewski. Jeżeli napastnik zyska uznanie w oczach trenera, to z pewnością wzmocni rywalizację w ataku łodzian. Po wypożyczeniu Grzegorza Brochockiego w kadrze Widzewa na tej pozycji pozostało bowiem jedynie dwóch zawodników – Michał Miller i Daniel Świderski.
Gołębiewski od lata jest wolnym graczem, w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu występował zaś w II-ligowej Polonii Warszawa. Nie spełnił jednak pokładanych w nim nadziei, w pół roku zdobywając zaledwie 2 bramki w 16 meczach. Wcześniej napastnik przez kilka lat grał na poziomie Ekstraklasy, gdzie w 129 występach strzelił 20 goli.
W 2010 roku był nawet awaryjnie powołany do reprezentacji Polski, prowadzonej przez… Franciszka Smudę. Ostatecznie w kadrze jednak nie zadebiutował.







Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
Cracovia
Korona Kielce
Wisła Płock
Śląsk Wrocław
Motor Lublin
GKS Katowice
Wieczysta Kraków
Piast Gliwice
Radomiak Radom
Raków Częstochowa 
KTS Weszło Warszawa
Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Maz.
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Maz.
Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
Widzew II Łódź
Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Zambrów
Mławianka Mława
Ząbkovia Ząbki
Polonia Lidzbark Warm.
ŁKS II Łódź
ŁKS Łomża
KS CK Troszyn