Nowy RTS złożył dokumenty w ŁZPN i czeka
4 lipca 2015, 19:12 | Autor: RyanSzefowie nowego RTS Widzew Łódź, zgodnie z zapowiedziami, złożyli w środę w siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej wniosek o przyjęcie klubu w związkowe struktury. Jeśli zostanie zaakceptowany, automatycznie reaktywowany zespół stanie się także członkiem Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Będzie to podstawą do gry w rozgrywkach organizowanych przez ŁZPN. A lub B klasa nowo zawiązanego stowarzyszenie jednak nie urządza. Chcą oni ubiegać się o możliwość występowania w IV lidze, a do tego potrzeba zielonego światła najpierw od łódzkiego, a potem ogólnopolskiego związku. Decyzja ŁZPN o przyjęciu RTS Widzew w poczet klubów zapadnie oficjalnie w najbliższych dniach. To tylko formalność.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska