Oficjalnie: Hitowy transfer stał się faktem!

8 września 2025, 21:59 | Autor:

Widzew Łódź zamyka okienko transferowe z przytupem! Nowym zawodnikiem czerwono-biało-czerwonych został Andi Zeqiri – podaje widzew.com. Napastnik podpisał z klubem kontrakt do 30 czerwca 2029 roku.

Wielu myślało, że na ściągnięciu Pape Meissa Ba łodzianie zamkną okienko, ale jak się okazało – nic z tych rzeczy. Transferową „perłą w koronie” został 26-letni Zeqiri. Widzewska delegacja udała się w piątek prywatnym samolotem do Sionu, skąd następnego dnia wyruszyli do Warszawy, już ze Szwajcarem na pokładzie. Nowy napastnik RTS-u jest wyceniany przez serwis Transfermarkt na cztery miliony euro, co czyni go „najdroższym” snajperem Ekstraklasy, ex aequo z Afimico Pululu.

Zeqiri rozpoczął przygodę z piłką w wieku dziewięciu lat jako piłkarz FC Stade-Lausanne-Ouchy, gdzie spędził trzy lata. Kolejne sześć przebywał w FC Lausanne-Sport, pnąc się po kolejnych szczeblach akademii szwajcarskiego klubu. W wieku siedemnastu lat został wypożyczony do akademii Juventusu Turyn, ale po roku wrócił do Lausanne, w której grał jeszcze przez trzy lata.

W 2020 roku zamienił swój macierzysty klub na angielskie Brighton & Hove Albion za kwotę czterech milionów euro, zostając najdrożej sprzedanym zawodnikiem w historii klubu, na równi z Archie Brownem oraz Zekim Amdounim. W pierwszym sezonie Zeqiri zagrał w dziewięciu ligowych oraz czterech pucharowych meczach, raz trafiając do siatki. W kolejnym sezonie został wypożyczony do Augsburga, w którym poznał Rafała Gikiewicza. W Bundeslidze wystąpił w dwudziestu dwóch starciach, strzelając dwa gole i notując dwie asysty.

Kadra Widzewa Łódź – Sezon 2025/2026

Po powrocie z Niemiec udał się na kolejne wypożyczenie, tym razem do FC Basel. W szwajcarskiej ekstraklasie zagrał w trzydziestu spotkaniach, strzelił jedenaście goli i zaliczył dwie asysty. Razem ze szwajcarską ekipą miał udaną przygodę w Lidze Konferencji. Dotarł do półfinału tych rozgrywek, w pierwszym spotkaniu pokonując włoską Fiorentinę 2:1. Rewanż był jednak nieszczęśliwy – po dogrywce to „Viola” okazała się lepsza i po zwycięstwie 3:1 awansowała do finału rozgrywek. W sumie Zeqiri zagrał w czternastu starciach i strzelił pięć bramek.

Udany sezon w Bazylei zaowocował transferem do belgijskiego KRC Genk. W pierwszym sezonie w Jupiler Pro League napastnik zagrał w trzydziestu meczach, w których zdobył siedem bramek. Zagrał też w pięciu starciach Ligi Konferencji i raz wpisywał się na listę strzelców. Po roku gry w Genku udał się na wypożyczenie do Standardu Liege, gdzie w dwudziestu czterech spotkaniach strzelił dziewięć goli i zanotował trzy asysty.

26-latek ma także bogatą historię reprezentacyjną w zespołach młodzieżowych od U-15  do U-21. Wart zauważyć, że w tej ostatniej debiutował w wieku zaledwie osiemnastu lat. Udało mu się zagrać w szesnastu spotkaniach, w których strzelił jedenaście bramek. W dorosłej kadrze zadebiutował cztery lata temu. Dotąd zebrał w niej szesnaście występów i zdobył jednego gola, przeciwko Hiszpanii w Lidze Narodów. Zmianę klubu tego lata motywował m.in. właśnie chęcią powrotu do ekipy Szwajcarii.

Andi Zeqiri to szwajcarski piłkarz, kosowskiego pochodzenia. Jest lewonożny i mierzy sto osiemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu. O miejsce w składzie będzie rywalizował z Sebastianem Bergierem oraz Pape Meissą Ba, który niedawno został ogłoszony jako nowy piłkarz czerwono-biało-czerwonych. Związał się z Widzewem Łódź czteroletnią umową. Na plecach nosić będzie numer 9.

Subskrybuj
Powiadom o
97 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pako 71
23 godzin temu

Brawo

gerwazy
Odpowiedź do  Pako 71
20 godzin temu

Jak na e-klapę faktycznie hitowo. Teraz niech to wreszcie poukładają w drużynę. Nieraz mówiłem, że najważniejszy transfer, to kumaty trener, czy będzie nim Czubak – sie okaże.

Łaskotany tygrys
23 godzin temu

SUPER! WITAMY! Tylko Widzew RTS!

Damiano
23 godzin temu

Brawopowodzonka

Grafzero
23 godzin temu

No i pięknie!

DonJ
Odpowiedź do  Grafzero
10 godzin temu

Ciekawe, gdzie są teraz ci geniusze, którzy nie chcieli w Widzewie Dobrzyckiego i porównywali go do Cacka…?

Adam
23 godzin temu

Brawo!

Poważni ludzie się wzięli za transfer, więc się udało. Bardzo wymowne jest to, że prezes nie brał w tym udziału

Domo
Odpowiedź do  Adam
23 godzin temu

Ale do orderu pierwszy pierś wypina :D

banał
Odpowiedź do  Domo
15 godzin temu

I grek tyż…

Marcin
Odpowiedź do  Adam
13 godzin temu

Ludzie ogarnijcie się. Cena nie gra. Facet w dwóch ostatnich sezonach strzelił 17 goli w 55 meczach. Poza ceną nie ma tu niczego hitowego.

Pa66lo
Odpowiedź do  Marcin
11 godzin temu

Dlaczego nie podają ile bramek strzelił z rzutów karnych…tak z ciekawości pytam?

Johny
Odpowiedź do  Marcin
8 godzin temu

Trzeba było jak cwelka ściągać niechcianych z 2 ligi włoskiej. To są petardy

Mac
23 godzin temu

no i bajka, a teraz czekamy na efekty.

Kowal
23 godzin temu

No to panie Czubak takiego komfortu zaden trener nie mial. Jest pelny mocny sklad i czas

xxx
23 godzin temu

Zobaczymy co praktykant zrobi.

Congo RTS Gdynia
Odpowiedź do  xxx
23 godzin temu

Wystawi Pawloskiego i Czyza na Areczke

Ryba
Odpowiedź do  Congo RTS Gdynia
22 godzin temu

I Żyrę

DonJ
Odpowiedź do  Ryba
10 godzin temu

Cybulski też chyba może się szykować do gry, bo na wypożyczenie mu śpieszno nie było…

Sylwester
Odpowiedź do  Congo RTS Gdynia
14 godzin temu

I Zyre bo maja grac Polacy

Galacticos
Odpowiedź do  xxx
23 godzin temu

nic

xxx
Odpowiedź do  xxx
22 godzin temu

zyro , krajewski i kikolski a nowy co go samolotem wiezli poza skladem i oczywisci obronca co blagali aby przyszedl poza skladem :) wszyscy sie smieja, ze wydana kasa a nie ma na trenera

Adam
23 godzin temu

Swoją drogą na oficjalnej stronie są zdjęcia Zeqiriego w naszej koszulce jeszcze za dnia. Ciekawe czemu czekali z ogłoszeniem do ostatniej chwili

Credit swiss
Odpowiedź do  Adam
23 godzin temu

Bo mieli wziąć Yamala z Barcy ale ten zgubił paszport i nie może z Turcji wrócić.. ;)

gerwazy
Odpowiedź do  Credit swiss
9 godzin temu

Fejk. Wszyscy wiedzą, że Yamal czeka na ofertę z łks.

No to pojechali
Odpowiedź do  Adam
22 godzin temu

Bo dochodzili do siebie po greckim weselu.

DonJ
23 godzin temu

Płacz fanów Stępińskiego za 3, 2, 1… ‍♂️

kotas king
Odpowiedź do  DonJ
23 godzin temu

Stepinski przyjdzie za rok za darmo…
to jest piorytet i ulubieniec PANA DOBRZYCKIEGO…

Last edited 23 godzin temu by kotas king
Henio wróć
Odpowiedź do  kotas king
9 godzin temu

chyba piłki na trening wydawać

Last edited 9 godzin temu by Henio wróć
Reminio
Odpowiedź do  DonJ
22 godzin temu

Stępiński to może przyjść za rok dwa ale do rezerw

slawo
Odpowiedź do  Reminio
12 godzin temu

Stępiński pójdzie do Limasolu pewnie na 2 lata więc nic z tego !!!

Sarna-z-nowego-kompa
23 godzin temu

Gramy dwójką napadziorów i zmiatamy wszystkich z powierzchni ziemi :-) RTS!

rYcio
Odpowiedź do  Sarna-z-nowego-kompa
11 godzin temu

Byleby z Arką nie przegrali…

Andrzej Łukasz
Odpowiedź do  Sarna-z-nowego-kompa
8 godzin temu

Mamy transfer dwóch napastników ale czy będą odrazu skuteczni i w komponują się w zespół to się okaże.

Adi1910
23 godzin temu

Po co ma rywalizować. Czas wychodzić dwoma napastnikami.

Michał
23 godzin temu

Wszystkim w Polsce szczeny trzasnęły o podłogę i jeszcze nawet nie próbują ich wepchnąć na właściwe miejsce. Wierzę z całego serca, że teraz zaskoczy i Widzew zacznie przebojowo wybuchowy tour prze Ekstraklasę, a później przez Europę. Brawo Robert Dobrzycki, brawo Niko!

Polexit
23 godzin temu

Salam alejkum

Last edited 23 godzin temu by Polexit
Galacticos
23 godzin temu

Z takim napastnikiem to w ogóle nie trzeba trenować – ogłaszam miesiąc wolnego!

Trener Czubak

Domo
Odpowiedź do  Galacticos
22 godzin temu

Uśmiałem się. :D Życzę trenerowi jak najlepiej, ale żart dobry. ;)

SebastianC
Odpowiedź do  Domo
20 godzin temu

Dobre, dobre ;-)

Tomasz
Odpowiedź do  Galacticos
12 godzin temu

Taaa a w ciągu tego miesiąca jeszcze cztery wesela i będzie pogrzeb (ambicji bycia w top 5).

adam63
Odpowiedź do  Galacticos
11 godzin temu

Czubak wie swoje i nikt niezna schematów i taktyki jak Żyro , Czyż i Pawłowski więc oni mają skład z automatu . Mam nadzieję że żartuję

Reminio
23 godzin temu

Super. Sportowo kozak. Oby tylko dobrze zaczął, miał dobre wejście, nie zaczął żałować hdzie przyszedl mając wcześniej większe kluby. Krok w tyl, by zrobic dwa do przodu…. Łodzianka, brak ośrodka, trenera…albo jakas sodówka. Żeby nie było jestem szczęśliwy ale takie rzeczy też sa wazne… Oby teraz Fornal odpalił, zejdzie presja najdroższego transferu. I jeszcze jedno…to jakie i ile transferów zrobiły kluby ex to szok. Nigdy nie było tak dużo i tak bardziej jakościowych. Dzisiaj na koniec kolejnych 10. Cracovia zaglebie wisla jaga…. w ogóle wiele druzyn.od 8 do 12 transferów. Tak więc musimy gonić, mieliśmy być królami okienka a tu… Czytaj więcej »

hubertinio
Odpowiedź do  Reminio
13 godzin temu

Podobno kluby ESA wydały łącznie około 50 mln Euro w tym okienku :)

Maciek
Odpowiedź do  Reminio
9 godzin temu

Zdaje się, że większośc klubów zrozumiała, że brak pucharów to brak szansy na rozwój = przepalanie budżetu. Mówił to chyba sam RD. I zaczęło się sięganie mocno do kieszeni. Ciekaw jestem jak długo to potrwa, poza top5.

Marek Dobrzycki
23 godzin temu

Brawo ! Teraz jeszcze prawdziwego trenera ( z dobrym warsztatem i doświadczeniem) i niech zacznie lepić z tej gliny mocny dzban. Powodzenia

Rafał
23 godzin temu

Gdzie tu teraz Bartka Pawłowskiego w pierwszej jedenastce upchnąć…….?

Reminio
Odpowiedź do  Rafał
22 godzin temu

Zorba coś wymyśli. Nowi nie znają taktyki i kolega musi grac.

xxx
Odpowiedź do  Reminio
14 godzin temu

ja na razie nie widzialem taktyki z kim mielismy przegrac to przegralismy , a ze slabymi kop do przodu i moze cos bedzie.

adam63
Odpowiedź do  Rafał
11 godzin temu

Czubak asystentem go zrobi

Grzesiek
22 godzin temu

To teraz czekamy na hity w wykonaniu Widzewa, grad bramek Szwajcara i… odrabianie strat w ligowej tabeli. A potem zobaczymy…

Zator
22 godzin temu

Dzięki Panie Robercie i Niko.
Trudno uwierzyć w tak dobre informacje
Tylko Widzew

madmat
22 godzin temu

Witamy w Widzewie!
Malkontenci… 3,2,1>start!

Reminio
22 godzin temu

Wszystko fajnie.
Przeczytałem kilka artykułów w necie pozytywnych, kilkaset komentarzy i w każdym jest zadawane pytanie co do TRENERA.
Czy to ogarnie, czy jest dpowiedni i czy tu Widzew nie popełnia błędu a kasa nie pójdzie na marne.
Czyli cała kibicowska Polska różnych klubow mavtakie wątpliwości jak my.

Reminio
22 godzin temu

Obyś szybko zagral. Dobrze ze nie ma filozofa bo 7 kadrowiczów nie mogłoby zagrac z arka taki jego wymysł po kadrze, a nowi napastnicy do listopada poznawaliby tercje, przestrzenie, schematy itp

Jake
Odpowiedź do  Reminio
13 godzin temu

A tak to będą grać znajomi trenera

K67
Odpowiedź do  Reminio
12 godzin temu

Ale jest jego asystent który nabył ewidentnie nawyków swojego mentora

Marek
22 godzin temu

Witamy!
Liczę na powyżej 10 bramek w sezonie z akcji + z karnych, które też wykonuje.
Mamy kłopoty bogactwa i o to chodzi.
Tylko trener… trzymam kciuki, aby jemu się powiodło, choć uważam powierzenie jemu prowadzenia drużyny za duże ryzyko. A jeszcze pokazał tym wyjazdem na wesele, że nie jest w stanie zmienić swych planów dla Widzewa więc dla mnie gość nie zasługuje na Widzew
Ps. Dzisiaj Gallapeni cały mecz grał a Kosowo wygrało 2-0 ze Szwecją. Gratki!
Gikiewicz blisko był odejścia do Zagłębia.

Fazi
Odpowiedź do  Marek
12 godzin temu

No gigi i jego ego zostało chyba a trochę przycięte. Gdzie miał to nie trafić, a będzie dalej wWidzewie. Nic do niego nie mam jak najbardziej przydał sie wzespole tylko nie umie się pogodzić z tym że jego czas sportowej kariery powoli mija o ile nie minął.

Robert
22 godzin temu

Szymański wygląda na mega zmęczonego.
a Rydz jak taki niedorozwiniety.

gafa
Odpowiedź do  Robert
13 godzin temu

A kto to jest Szymański…?

Robert
Odpowiedź do  gafa
10 godzin temu

Serio
domyśl się

4
osoby na zdjęciu
metodom prób i błędów

Henio wróć
Odpowiedź do  gafa
9 godzin temu

a kto jest Rydz?

Bench Warmer
22 godzin temu

Super wiadomość. Jak będą bramki, to będą zwycięstwa, wzrośnie morale to i gra innych formacji się poprawi.

Pa66lo
Odpowiedź do  Bench Warmer
11 godzin temu

Zależy do której bramki… naszej czy ich. Jeszcze tylko trener prawdziwy potrzebny. Patryk „Zorba” Czubaka nie ogarnie tylu gwiazdorów… Dwa mecze teraz dadzą odpowiedź tj. z Arką i w PP . Powodzenia Widzew!

Wookie
21 godzin temu

Na pewno fajnie, że udało się ściągnąć napastników bo bardzo potrzebujemy bramek. Niemniej jednak to czy Zeqiri będzie taką gwiazdą na jaką wskazywałoby jego CV dopiero się okaże. Z tego co widzę facet od dość dawna nie gra i sporo czasu zajmie mu dojście do formy fizycznej. My musimy zacząć punktować natychmiast bo kasa i transfery to jedno, a gra i wyniki to drugie. Mamy w tej chwili sporo piłkarzy którym brakuje rytmu meczowego, a późne transfery to też brak zgrania. Czubak musi to bardzo szybko ogarnąć a marnuje czas.

Markoni
21 godzin temu

I takie transfery to ja rozumiem :)

Krylo1910
21 godzin temu

Fajnie że atak mamy z prawdziwego zdarzenia przydał by się jeszcze trener który to poukłada. Bo z Czubaka nie będzie drugi Siemieniec. Im prędzej to zrozumieją w Klubie tym większa szansa na uratowanie sezonu.

Tok
20 godzin temu

I dobrze to wyglądało. Właściciel poleciał z osobą której ufa po piłkarza, który ma być gwiazdą. A gówniany asystent bo nie prezes siedział i udawał że coś wie i tworzy, pracuje w Łodzi. Oby już za chwilę tego pajaca nie było w klubie,

NOSTRADAMUS
20 godzin temu

Super okienko, dziękuję
Super ławka rezerwowych : Ilic, Andreou, Akere, Selahi, Zequri, Messia Ba. Chyba z 20 mln euro warta

Congo RTS Gdynia
Odpowiedź do  NOSTRADAMUS
13 godzin temu

Grunt, ze Pawloski zagra..totalnie bez formy, Zyro niepewny, Czyz..no nie wiem co napisac przy nim,

Pa66lo
Odpowiedź do  Congo RTS Gdynia
11 godzin temu

Akurat Czyż ostatni mecz przyzwoity. Pawłowski ograbiony z bramki. Żyto do rezerw na kapitana. Hiszpan i Cypryjczyk ogarną obronę.

Pa66lo
Odpowiedź do  NOSTRADAMUS
11 godzin temu

Czas pokaże czy mln euro Pana Roberta były dobrze zainwestowane… Nico zaczyna się modlić.

urek
20 godzin temu

Sobol odchodzi, Zeqiri przychodzi. Balans zachowany.

Last edited 20 godzin temu by urek
Jaco
19 godzin temu

Mega

Robo 12
15 godzin temu

Ale z Shechu nic nie wyszło, szkoda.

kotas king
15 godzin temu

– Jestem bardzo wdzięczny zarówno panu Robertowi Dobrzyckiemu, jak również dyrektorowi sportowemu za okoliczności sprowadzenia mnie do Widzewa. Dla piłkarza to bardzo ważne, żeby mieć wokół siebie ludzi, którym zależy, żebyś był częścią większego projektu. Wierzę, że Widzew jest takim ambitnym projektem, w którym nie brakuje ludzi pełnych miłości do tego Klubu i pasji. Również sam właściciel dużo opowiedział mi o celach, jakie chce osiągnąć w najbliższych latach. Postaram się zrobić co w mojej mocy, aby w tym pomóc. Cieszę się, że zdecydowałem się tu przyjść – powiedział Andi Zeqiri na widzew.com.

kotas king
15 godzin temu

Rafał Gikiewicz odejdzie z Widzewa Łódź? To możliwe, bo klub zgodzi się na rozwiązanie kontraktu, jeśli bramkarz otrzyma zadowalającą ofertę. Niedawno 37-latek prowadził rozmowy z Zagłębiem Lubin i choć było naprawdę blisko, to ostatecznie nie udało się sfinalizować transferu – przekazał Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.
Sprawa wygląda jednak na rozwojową i niewykluczone, że 37-latek w niedalekim czasie znajdzie nowego pracodawcę, co będzie jednoznaczne z opuszczeniem Łodzi.

Jake
Odpowiedź do  kotas king
13 godzin temu

Na ławkę się nada

Pa66lo
Odpowiedź do  kotas king
11 godzin temu

Podobno zgodził się na ogromną obniżkę pensji w Zagłębiu i dalej go nie chcą…. Dlaczego w Widzewie tego nie zrobi? Zapomniałem, wypłacą mu resztę kontraktu i może grać za darmo nawet w Zagłębiu

Patryk
14 godzin temu

Błąd. Do Warszawy udał się sam Dobrzycki. Piłkarz dotarł do Łodzi innym samolotem o nazwie Bombardier razem z Niko, który wylądował w sobotę po godzinie 19.

RTS
13 godzin temu

Mega transfer! Jesień będzie w kratkę, ale na wiosnę może być ekipa na puchary.

R2ONLY
Odpowiedź do  RTS
11 godzin temu

Chyba tylko PP.

Pa66lo
Odpowiedź do  RTS
11 godzin temu

Muszą trzymać też Puchar Polski…to najszybsza droga do pucharów europejskich.

Congo RTS Gdynia
13 godzin temu

Kiedy nowy trener? Czy Wy naprawde wierzycie , ze Czubak to ogarnie???

Link
Odpowiedź do  Congo RTS Gdynia
6 godzin temu

Tak myślę, że wierzą, a jak będzie zobaczymy.

Piotr_57
13 godzin temu

Po czynach ich poznacie. Jest dobrze. Właściciel i dyrektor sportowy są w top 3 w Ekstraklasie, tak uważam. Jeżeli ktoś ma inne zdanie, to niech wskaże trzech lepszych. Jeżeli tacy fachowcy, którym tak bardzo zależy na sukcesie Widzewa, postawili na Czubaka, to znaczy że widzą w nim coś, czego przeciętny kibic jeszcze nie dostrzega. Dlatego bracia po szalu przestańcie kwestionować fachowość naszych decydentów i nie róbcie fermentu wokół trenera. Zła atmosfera może wpłynąć na wyniki zespołu. Więcej cierpliwości i zaufania. Razem tworzymy siłę Widzewa, którą kibicowski mobbing mocno osłabia. Przestańcie już odgrzewać to greckie wesele, te cztery dni bez wspólnych… Czytaj więcej »

Pa66lo
Odpowiedź do  Piotr_57
11 godzin temu

Niestety greckie wesele będzie już takim odgrzewanym kotletem przy każdej porażce trenera i prezesa.

Andrzej
13 godzin temu

Tylko czy Pan Czubak sprosta oczekiwaniom właściciela i kibicom . Do tej pory nic nie pokazał . Uprawnień brak na prowadzenie klubu z ekstraklasy .

K67
12 godzin temu

Możliwe że teraz Czubak sam poda się do dymisji bo mając tak dobrych zawodników nie będzie miał koncepcji ich wykorzystania oprócz posadzenia ich na ławce rezerwowych bo będąc do tej pory tylko asystentem u innych trenerów którzy nie mieli do czynienia z takimi zawodnikami nie będzie miał wzorców do naśladowania

Link
Odpowiedź do  K67
6 godzin temu

Poda się do dymisji powiadasz XD; dobre, dobre.

Marcin
12 godzin temu

Witamy.! Teraz lepszy trener i do przodu. Ja najbardziej się cieszę z powrotu po kontuzji naszych obrońców bo wszystkie bramki traciliśmy bo błędach w bocznych sektorach.

Moim klubem RTS
12 godzin temu

No to jedziemy ze śledziami w niedzielę, trójeczka na luzaku :>

Szymon
11 godzin temu

A jakiś poważny trener będzie? Czy dalej będziemy Czyżem i Zyro grali?

xxx
9 godzin temu

Wierzę, że nawet Czubak z tak dobrym zespołem zacznie zdobywać punkty”. Choć prawdę mówiąc, z takim składem to i ja mógłbym wejść na ławkę i ugrać remis. A remis to dla nas przegrana. Dlatego potrzeba trenera z doświadczeniem, kogoś na miarę Benchakera czy Snudy.

Piotr_57
Odpowiedź do  xxx
5 godzin temu

Kidyś Smuda też był trenerem bez doświadczenia. Ktoś miał odwagę i cierlliwość by na niego postawić, dzięki czemu Smuda stał się trenerem z doświadczeniem i wynikami.

Andrzej Łukasz
8 godzin temu

Witam. Na papierze transfer pierwsza klasa. Oby był tak skuteczny jak Koulouris w Pogoni, Ishak w Lechu, Koniarek u nas w Widzewie czy też Lewandowski za czasów gry w Lechu. Żeby się tak stało musi dostawać podania od pomocników. Dodatkowo numer 9 zobowiązuje.

19GRK10
5 godzin temu

No i elegancko witamy w Czerwonej Armii.
Powodzenia, samych pieknych goli i malo kontuzji.
Tylko Widzew RTS !!!!

97
0
Would love your thoughts, please comment.x