Oleh Neleha dołącza do ekipy futsalistów
23 czerwca 2024, 13:33 | Autor: Bercik
Sezon ogórkowy w Futsal Ekstraklasie w pełni, ale zarząd sekcji już teraz szykuje się jednak do nowej kampanii w elicie. W tym tygodniu dopięto bowiem kolejny transfer – szatnię Widzewa zasilił Oleh Nehela, który został wypożyczony na rok.
Nehela to ukraiński rozgrywający, który ostatnie trzy sezony spędził w zespole Red Devils Chojnice. 24-latek zagrał w tym czasie 76 spotkań, w których zdobył 31 bramek. W poprzednich rozgrywkach na pierwszoligowym poziomie rozgrywkowym zagrał w 22 meczach, w których 7 razy trafił do siatki.
To nie koniec dobrych informacji ze strony futsalistów. W ostatnim czasie nowy umowy z czerwono-biało-czerwonymi podpisali Kamil Izbiański, Dariusz Słowiński oraz Kristian Medoń.
Niestety, jeden z widzewiaków postanowił opuścić szeregi czerwono-biało-czerwonych. Do drużyny We-Met Kamienica Królewska przeniósł się bowiem Hugo Freitas.
foto: https://www.facebook.com/reddevilschojnice







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska