Oświadczenie Marcina Ferdzyna
30 października 2016, 20:43 | Autor: RyanOd tygodnia Marcin Ferdzyn nie jest już prezesem Widzewa. Jego rezygnacja, datowana na 23 października, została w piątek przyjęta przez Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia i podana do wiadomości publicznej. Poniżej prezentujemy oświadczenie zainteresowanego, zamieszczone na stronie widzew.com.
Pragnę poinformować, że dnia 23 października 2016 roku zrezygnowałem z funkcji Prezesa Zarządu Klubu z przyczyn osobistych. Moje życie zawodowe po tych kilkunastu miesiącach pracy dla Widzewa Łódź nie pozwala mi na dalsze poświęcenie czasowe na rzecz Klubu w dotychczasowym wymiarze. Klub zostaje w rękach Stowarzyszenia, w którego skład wchodzą ludzie Widzewa, działający dla dobra całej widzewskiej społeczności – będą oni kontynuować odbudowę Klubu.
Z widzewskim pozdrowieniem.
Marcin Ferdzyn








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska