Oświadczenie RTS po Walnym Zgromadzeniu
28 października 2016, 23:25 | Autor: RyanPoniżej prezentujemy oświadczenie, wydanie przez władze Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź. Zostało ono wydane po piątkowym posiedzeniu Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia.
Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź informuje, że w dniu dzisiejszym została przyjęta rezygnacja Pana Marcina Ferdzyna, złożona 23 października, z funkcji Prezesa Zarządu Klubu.
W oparciu o zapisy Statutu, Członkiem Zarządu Klubu został Pan Przemysław Klementowski. Na dzisiejszym spotkaniu podjęte zostały sprawy związane z bieżącą sytuacją sportową i organizacyjną Klubu, w tym omówienie trwających w klubie działań rewizyjnych, a także rozmowy dotyczące nowego stadionu i dalszego rozwoju Stowarzyszenia. Jednocześnie Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź podtrzymuje cel sportowy, stawiany przed pierwszym zespołem, czyli awans do II ligi i oczekuje od zawodników i sztabu trenerskiego determinacji w dążeniu do założonego celu. Wszystkie działania członków Stowarzyszenia są nakierowane na osiągnięcie awansu, który oceniamy jako realny. Dla nas liczy się tylko Widzew!
Członkowie Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska