Oświadczenie TMRFu w sprawie wczorajszych zajść
16 lipca 2015, 10:46 | Autor: karolinkaWczoraj, zamiast ciekawego piłkarskiego pojedynku pomiędzy TMRF Widzew a drużyną złożoną z piłkarzy z Brazylii doszło do prowokacji policji i zamieszek z tym związanych. Poniżej prezentujemy oświadczenie TMRF Widzew Łódź w tej sprawie.
Oświadczamy, że odpowiedzialność za wydarzenia wokół boiska pod koniec meczu, ponosi tylko i wyłącznie policja. W wyniku jej natarcia na tłum kibiców – 2 (słownie: dwie) zapalone race wylądowały na boisku, a dalszy konflikt eskalował. Chcemy tylko przypomnieć, że w piśmie kierowanym do policji w tym roku informowaliśmy, że jedynym zagrożeniem jakie widzimy przy okazji meczów TMRF Widzew jest prowokacyjne zachowanie policji i dzisiejszy dzień potwierdził to w 100%. W związku z tym po raz kolejny oświadczamy, że nie zabiegamy, ani nie potrzebujemy obecności policji na meczach rozgrywanych przez TMRF Widzew, ponieważ jej funkcjonariusze stwarzają zagrożenie dla zdrowia kibiców uczęszczających na nasze mecze.
Piłka nożna bez policji!
Z kronikarskiego obowiązku odnotowujemy, iż po 1 połowie wynik brzmiał 0:1 dla Brazylijczyków.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska