Kto poprowadzi mecz w Elblągu?

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował właśnie obsadę sędziowską 4. kolejki II ligi. Dowiedzieliśmy się z niej, że do prowadzenia sobotniego meczu Olimpii Elbląg z Widzewem wyznaczony został Grzegorz Kawałko z Augustowa.

15.08.2019, 10:27, autor: Kamil
...czytaj więcej

A. Nocoń: „Miller na pewno będzie miał coś do udowodnienia”

Gdy Adam Nocoń trafił do Olimpii Elbląg, ta znajdowała się na ostatnim miejscu w tabeli. Nowy trener najpierw utrzymał ją jednak w II lidze, a aktualnie jego zespół bardzo niespodziewanie przewodzi całej […]

15.08.2019, 08:37, autor: Bercik
...czytaj więcej

M. Ameyaw: „Staram się jak najczęściej korzystać z uwag Marcina”

Komplet występów w podstawowej jedenastce zaliczył na początku sezonu Michael Ameyaw. Choć młody pomocnik nie strzelił bramki ani nie zanotował asysty, spisał się na tyle dobrze, że wciąż ma zaufanie trenera.

14.08.2019, 19:53, autor: Kamil
...czytaj więcej

Środowy trening na Łodziance (foto)

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęciowej ze środowego treningu piłkarzy Widzewa na Łodziance. W zajęciach wzięło udział dwudziestu trzech zawodników, wśród których nie było kontuzjowanego Przemysława Kity.

14.08.2019, 18:19, autor: Kamil
...czytaj więcej

Magazyn skrótów 3. kolejki II ligi (wideo)

Trzecia kolejka rozgrywek piłkarskiej II ligi już za nami. W sieci pojawił się też magazyn skrótów minionej serii gier, dostępny na oficjalnym kanale Polskiego Związku Piłki Nożnej, „Łączy Nas Piłka”.

14.08.2019, 16:37, autor: Bercik
...czytaj więcej

Kibicowskie podsumowanie 3. kolejki II ligi

Bardzo spokojny przebieg na trybunach miała trzecia seria gier II ligi. Najliczniej na sektor gości zapełnił się w Krakowie, a w Łodzi można było ujrzeć akcenty ultras. Co jeszcze wydarzyło się na […]

14.08.2019, 14:43, autor: Bercik
...czytaj więcej

Ł. Kosakiewicz: „Zrobimy wszystko, żeby wywieźć z Elbląga trzy punkty”

W piątek po raz pierwszy w wyjściowym składzie Widzewa zaprezentował się Łukasz Kosakiewicz. Wypadł dobrze i wiele wskazuje na to, że w najbliższym meczu nie odda miejsca w jedenastce. Co mówił przed […]

14.08.2019, 12:54, autor: Kamil
...czytaj więcej

M. Kaczmarek: „Będzie ciężko, bo Olimpia to zespół zaprawiony w bojach”

Wyjątkowo nie w czwartek, a w środę odbył się cotygodniowy briefing prasowy z Marcinem Kaczmarkiem. Trener Widzewa odpowiadał na pytania, związane z sobotnim meczem z Olimpią Elbląg. Co mówił?

14.08.2019, 11:32, autor: Kamil
...czytaj więcej

Niechciani w Widzewie na czele II ligi

Dość niespodziewanie układa się czołówka tabeli II ligi na początku sezonu. Po trzech kolejkach miejsca premiowane awansem zajmują Olimpia Elbląg i Resovia, czyli kluby, w których ważnymi postaciami są byli napastnicy Widzewa.

14.08.2019, 08:57, autor: Kamil
...czytaj więcej

Widzew – Błękitni (kulisy)

Na kanale klubowej telewizji Widzew TV pojawiły się już kulisy piątkowego meczu Widzewa z Błękitnymi Stargard. W ośmiominutowym materiale obejrzeć można najciekawsze fragmenty pierwszego starcia tego sezonu w „Sercu Łodzi”.

13.08.2019, 20:49, autor: Kamil
...czytaj więcej

D. Mąka: „Nowi koledzy dopiero będą wdrażać się w tę atmosferę”

W piątkowym spotkaniu Daniel Mąka spędził na boisku niespełna siedemdziesiąt minut. Został zmieniony w związku z drobnym urazem, odniesionym w trakcie meczu. Po spotkaniu był zadowolony głównie ze zwycięstwa bez straty bramki.

13.08.2019, 19:24, autor: Bercik
...czytaj więcej

Dwóch byłych widzewiaków w nowych klubach

Dwóch kolejnych piłkarzy definitywnie opuściło Widzew. To Grzegorz Brochocki, który ostatnio wypożyczony był do KS Kutno i Mateusz Miasopust. Pierwszy będzie grał w Warcie Sieradz, a drugi w Andrespolii Wiśniowa Góra.

13.08.2019, 17:28, autor: Kamil
...czytaj więcej

Zbiórka na obiektyw sportowy wciąż trwa

Od blisko trzech tygodni trwa zbiórka na obiektyw sportowy dla naszego fotografa, Sebastiana Zawalskiego. W tym czasie zgromadzono niespełna dwa tysiące złotych, czyli prawie 1/3 potrzebnej kwoty.

13.08.2019, 15:43, autor: Kamil
...czytaj więcej

Przedpołudniowy trening strzelecki na Łodziance

Piłkarze Widzewa mają już za sobą pierwszy z zaplanowanych na dziś treningów. Przedpołudniowe zajęcia na Łodziance poświęcone były niemal wyłącznie doskonaleniu techniki strzałów.

13.08.2019, 13:56, autor: Kamil
...czytaj więcej

Kolejne wsparcie dla Kasi

Sukcesem zakończyła się zorganizowana przez WTM licytacja proporczyka z autografami piłkarzy pierwszej drużyny Widzewa. Zwycięzca aukcji zaoferował za niego 650 złotych, które w całości zostaną przeznaczone dla Kasi Jędrasiak. Jeszcze wcześniej w akcję pomocy […]

13.08.2019, 12:11, autor: Kamil
...czytaj więcej

Kmita wypożyczony do III ligi

Choć Jakub Kmita nie doczekał się debiutu w Widzewie, przez sporą część poprzedniego sezonu trenował z pierwszą drużyną łodzian. Jako że teraz znów nie miałby większych szans na grę, został wypożyczony.

13.08.2019, 10:23, autor: Kamil
...czytaj więcej