Piątek dniem poświęconym taktyce
5 lipca 2013, 23:42 | Autor: RyanZa piłkarzami Widzewa jest już pięć dni obozu przygotowawczego. Jutro czeka ich wymagający sprawdzian z zagranicznym przeciwnikiem – Omonią Nikozja.
Dziś podopieczni Radosława Mroczkowskiego ćwiczyli wyłącznie na murawie, bez wizyty w siłowni. Zapewne sztab trenerski nie chciał forsować kondycji zawodników w przededniu sparingu z Cypryjczykami.
Co ciekawe czerwono-biało-czerwoni sporo czasu poświęcali trenowaniu różnych wariantów taktycznych oraz schematów rozegrania piłki. Te wdrażane elementy mają być jutro przetestowane na tel Omonii.
W trakcie upływających dni i sporej rotacji w kadrze można było nieco stracić rachubę co do składu osobowego. Przypominamy wiec, że z drużyną wciąż przebywają testowani: David Kwiek, Tomasz Kowalski, Łukasz Staroń, Marcel Kotwica oraz Karol Tomczyk.
W Uniejowie pojawiła się dziś także jedna nowa twarz. To 20-letni Sebastian Kamiński, pomocnik drugoligowego Jaroty Jarocin. Również w dniu jutrzejszym na testy dojechać mają nowi gracze. Być może dostaną od razu szansę pokazania się w mecz testowym.
Widzewiacy wyjadą na jutrzejsze spotkanie ok. 13:00. Portal WidzewToMy.net będzie na żywo informował o wydarzeniach z Opalenicy.





Górnik Zabrze
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Lech Poznań
Korona Kielce
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Widzew Łódź
GKS Katowice
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice 
Legia II Warszawa
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
KS CK Troszyn
GKS Bełchatów
Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec
KS Wasilków
Mławianka Mława
Znicz Biała Piska