Pigiel już oficjalnie w Łęcznej
7 lutego 2019, 18:13 | Autor: Kamil
We wtorek Marcin Pigiel oficjalnie odszedł z Widzewa, a dziś został przedstawiony jako nowy zawodnik Górnika Łęczna. 20-latek będzie do niego wypożyczony z Jagiellonii Białystok do końca 2019 roku.
O ruchu poinformował profil Górnika na Twitterze. Pigiel ma status młodzieżowca, a więc wzmocni rywalizację w zespole z Lubelszczyzny w tym względzie. Lewy obrońca był w Widzewie jednym z ulubieńców Franciszka Smudy, można się zatem spodziewać, że zyska miejsce w pierwszym składzie.
20-latek grał przy al. Piłsudskiego przez półtora roku. W III lidze miał pewną pozycję na lewej stronie, reprezentując łódzki klub w 32 spotkaniach. Po awansie początkowo też wychodził w pierwszej jedenastce, ale ostatecznie stracił w niej miejsce i wylądował w rezerwach. Teraz ponownie będzie miał szansę występów na trzecim poziomie rozgrywkowym.
Foto: Górnik Łęczna







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Powodzenia Marcin!
Panowie Taniec Eleny skąd można pobrać na telef. Myślałem że będzie proscizna ale się mecze od 2 godzin, co prawda znalazłem ale wiadomo nasz hymn jest na początku bardzo cichutki, nie nadaje się na dzwonek, tak od 20-30 sekundy potrzebuje, dzięki z góry za pomoc, to dla syna
wchodzisz na youtube przerabiaz w konwerterze sciagasz na komputer, przycinasz w programie audiacity i masz od dowolnego momentu
tez mam ten problem,miałem na starym telefonie niestety przepadł wraz z nim
Ulub. Pl
Wrzuccie adresy mailowe to podeślę Wam gotowy dzwonek.
Cco ja poproszę
[email protected]
posłuchaj lepiej hymnu Widzewa w wykonaniu Torzewskiego to jest HYMN! CZERWONY BIAŁY CZERWONY TO KOLOR NIEZWYCIĘŻONY…. …..
TAM pokarze jaki jest dobry , tutaj był niepotrzebny a szukają na jego pozycję , oby tam dobrze grał .