Piłkarz pod lupą WTM – Stelios Andreou
19 sierpnia 2025, 10:16 | Autor: RyanZachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi danymi liczbowymi, jakie w piątkowym spotkaniu 5. kolejki Ekstraklasy z Cracovią osiągnął obrońca Widzewa, Stelios Andreou. Mecz zakończył się porażką czerwono-biało-czerwonych 0:1.
Statystyki pochodzą z platformy skautingowej Wyscout oraz EksraStats. Aby powiększyć obraz z danymi, wystarczy w niego kliknąć.








Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Wisła Płock
Zagłębie Lubin
GKS Katowice
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Lechia Gdańsk
Korona Kielce
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Cracovia
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
takie dane niewiele mówią, co innego jakbyście dali do porównania jeszcze te same dane Michała Żyry, wtedy można by porównać naszych stoperów.
Mateusza .
Będziemy mieli z niego uciechę, Visus z Zyro będą walczyli o miejsce obok niego.
Uciechę jak będzie robił kiksy, a pociechę, gdy będzie grał dobrze
Mnie to drażni że trener nie wystawił Bartka od pierwszych minut na swojej pozycji znowu błędy popełniamy to samo z Markiem jak grał to wyniki były lepsze później Pan odrzutowiec posadził i wstawił Juliana a wyniki były gorsze chwilowo Marek wrócił i wynik był lepszy i się udało zostać w ex a jak grał poprzednio Julian dno teraz ja wiem że ma bramki na koncie to zaraz najlepszy a właśnie nie do końcaBartek musi grać od pierwszego gwizdka a jeśli 2-3 będzie grał jak grał ostatnio to ławka chyba że już po kontuzji to już nie wróci jak kita
To jeszcze raz, na spokojnie… I może zrozumiemy o co ci chodziło XD;
Ty chyba za długo na słońcu przebywasz
Najdłuższe zdanie świata.Oj z języka polskiego byłeś bardzo słaby
Ciekawa ta statystyka fauli.Nigdy bym nie pomyślał,że obrońca może nawet raz nie sfaulować w meczuW sumie,to oczywiście na plus dla niego