Piłkarze Widzewa odwiedzili Konstantynów Łódzki
8 marca 2025, 11:02 | Autor: Bercik
Organizowane w ostatnich miesiącach wizyty w ramach akcji WidzewOnTour cieszyły się ogromną popularnością. Po wizytach w Zduńskiej Woli, Tomaszowie Mazowieckim i województwie świętokrzyskim, przyszedł czas na Konstantynów Łódzki.
Akcja WidzewOnTour jest organizowana od 2022 roku. W jej ramach piłkarze oraz pracownicy Widzewa Łódź odwiedzili szereg miast i placówek edukacyjnych. Tym razem łodzianie zawitali do Konstantynowa Łódzkiego. Imprezę poprowadził Marcin Tarociński, a z ramienia drużyny towarzyszyli mu młody napastnik Daniel Gryzio oraz doświadczony pomocnik Marek Hanousek.
W spotkaniu uczestniczyło ponad 300 uczniów! Impreza zaczęła się od oglądania kulisów zwycięstwa nad Legią Warszawa z zeszłego roku. Następnie dwaj zawodnicy musieli zmierzyć się z ogniem pytań uczniów a punktem kulminacyjnym była możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia czy wzięcia autografu od zawodnika.
Całość imprezy zwieńczyło wspólne zdjęcie grupowe.
foto: widzew.com







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
A więc Gryzio będzie trenerem!
Szacun, to prawie pod jaskinią lw… no dobra, pod jaskinią mocno wychudzonego lwa :D jak WidzewOTour zawita do Piotrkowa, to już w ogóle będzie można powiedzieć, że organizatorzy mają jaja ze stali