Podbeskidzie – Widzew (konferencja przedmeczowa)
21 maja 2014, 13:07 | Autor: Jura
Przedstawiamy zapis konferencji prasowej przed meczem z Podbeskidziem, na której obecni byli trener Artur Skowronek i pomocnik Bartłomiej Kasprzak.
Artur Skowronek:
„W jutrzejszym meczu nadal coś tam zależy od nas, choć nie tylko. Skupiamy się na tym, żeby przedłużyć sobie tę małą, ale jednak szansę. Z liczbami nie dyskutujemy, ale widzimy, że drużyna idzie do przodu. Chcielibyśmy mieć więcej czasu, którego nie mamy. Przy odrobinie szczęścia kilka meczów mogło nam się inaczej ułożyć. Mamy jeszcze szansę, żeby Widzew utrzymać i nie czas jest na to, żeby teraz rozmawiać o tym, czy runda była za krótka, ale wykrystalizowało nam się to wszystko dopiero od Cracovii. Skupiam się na tych trzech spotkaniach i nie myślę o przyszłym sezonie.”
Bartłomiej Kasprzak:
„Wszyscy zdajemy sobie sprawę, w jakiej jesteśmy sytuacji. Chcemy sobie udowodnić i dać coś kibicom, którzy w nas wierzą. Mecze mogą się ułożyć tak, że jeszcze możemy się utrzymać. Jadąc tam nikt nie widzi innego wyniku jak nasze zwycięstwo i to może przeważyć szalę na naszą korzyść. Wszystkie mecze były ważne i nie można nam zarzucić, że w poprzednich meczach nie graliśmy na 100%.”







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska