Porażka koszykarek na rozpoczęcie turnieju w Lublinie
14 września 2019, 12:06 | Autor: Kamil
Wczoraj w Lublinie rozpoczął się towarzyski Turniej o Puchar Rektora UMCS. W zmaganiach biorą udział koszykarki Widzewa, które w pierwszym meczu przegrały po dogrywce ze Ślęzą Wrocław 61:69.
Choć podopieczne Wojciecha Szawarskiego nie były faworytkami starcia z wyżej notowanym przeciwnikiem, przez zdecydowaną większość spotkania to one utrzymywały minimalną przewagę. Po trzech kwartach widzewianki prowadziły trzema punktami, ale w ostatniej części meczu koszykarkom Ślęzy udało się wyrównać.
Niestety, dogrywka nie potoczyła się po myśli zawodniczek z Łodzi, które dodatkowo musiały sobie radzić bez wykluczonych za faule Moniki Jasnowskiej i Ariny Biłocerkiwśkiej – czytamy na widzewkosz.pl. Ostatecznie Widzew przegrał 61:69, ale i tak pozostawił po sobie świetne wrażenie.
W drugim wczorajszym meczu Cmoki Mińsk pokonały AZS UMCS Lublin 75:69. Dziś o 13:30 widzewianki czeka mecz z gospodyniami, a turniej zakończą jutro rano, pojedynkiem z koszykarkami z Białorusi.
Ślęza Wrocław – Widzew Łódź 69:61 (18:17, 9:11, 14:16, 16:13, 12:4)
Widzew:
Klaudia Gertchen 18, Katarina Vucković 17, Ewelina Gala 15, Arina Biłocerkiwśka 5, Julia Drop 3, Anna Kudelska 3, Jagoda Bandoch 0, Monika Jasnowska 0







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Czy mogę odebrać bilety na Garbarnie za kolegę czy każdy musi osobiście?
Możesz, wystarczy imię i nazwisko + PESEL.