Radosław Mroczkowski obejmie Zagłębie?
27 września 2013, 08:00 | Autor: RyanZ końcem lipca informowaliśmy, że Radosław Mroczkowski otrzymał interesującą ofertę pracy w Zagłębiu Lubin. Propozycja ta została jednak wówczas odrzucona, teraz temat może odżyć.
Mroczkowski miał w Lubinie zastąpić zwolnionego Pavla Hapala, ale mimo możliwości zarabiania dużo większych pieniędzy oraz pracy w lepszych warunkach, grzecznie podziękował. Trener nie chciał w trudnym momencie zostawiać drużyny Widzewa, którą de facto od lata na nowo tworzył.
Teraz, kiedy włodarze klubu z al. Piłsudskiego postanowili rozstać się z Mroczkowskim, temat objęcia ekipy „Miedziowych” może powrócić. W Zagłębiu bowiem wciąż nie zatrudniono nowego szkoleniowca. Opiekunem zespołu pozostaje wcześniejszy asystent Hapala, Adam Buczek. Nie osiąga on jednak zadowalających rezultatów i w Lubinie gorączkowo poszukują odpowiedniego następcy. Czy zdecydują się ponownie złożyć ofertę Radosławowi Mroczkowskiemu?








Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska