Raport kartkowy przed meczem z Huraganem
16 września 2017, 09:29 | Autor: Kamil
Ostatni mecz z Olimpią Zambrów nie zmienił niczego w sytuacji kartkowej piłkarzy Widzewa. W przeciwieństwie do starcia z Legią II, tym razem nikt nie został ukarany przez sędziego, a jedyne żółte kartki otrzymali gracze gości.
Niechlubnym liderem w klasyfikacji jest wciąż Adam Radwański, który ma na swoim koncie trzy kartoniki, a kolejne takie „wyróżnienie” skutkować będzie zawieszeniem na jeden mecz. Po dwa “żółtka” mają z kolei Marcin Kozłowski, Michał Miller i Marcin Pigiel.
Dużo ostrzej na trzecioligowych boiskach poczynają sobie piłkarze Huragana Morąg. Piotr Karłowicz zdążył w tym sezonie zgromadzić aż pięć żółtych kartek i pauzował już w 5. kolejce! Z kolei Arkadiusz Mroczkowski ma ich na swoim koncie trzy, a więc każda kolejna spowoduje jego zawieszenie.
Żółte kartki w Widzewie:
3 – Adam Radwański
2 – Marcin Kozłowski, Michał Miller, Marcin Pigiel
1 – Maciej Humerski, Daniel Mąka, Bartłomiej Rakowski, Radosław Sylwestrzak







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska