Raport kartkowy przed meczem z GKS

10 września 2021, 08:00 | Autor:

Czterokrotnie w ostatnim spotkaniu z Odrą Opole karani byli przez arbitra piłkarze Widzewa Łódź. Dla każdego z napomnianych graczy było to jednak pierwsze takie przewinienie w bieżącym sezonie. Dwóch zawodników nadal ma na swoim koncie po dwie żółte kartki.

W niedzielnym pojedynku do notesu sędziowskiego trafiali kolejno: Kacper Karasek, Marek Hanousek, Patryk Stępiński oraz Daniel Tanżyna. Dołączyli oni do czterech innych graczy czerwono-biało-czerwonych – obecnie z jedną kartką pozostaje więc łącznie ośmiu. Po dwa „żółtka” od początku rozgrywek zobaczyli zaś Bartosz Guzdek z Juliuszem Letniowskim.

Piłkarze GKS Katowice w początkowej fazie rozgrywek zgromadzili dwanaście żółtych kartek, lecz – co ciekawe – więcej niż jedną obejrzał tylko jeden zawodnik, a jest nim Arkadiusz Woźniak. Cała reszta ekipy z Górnego Śląska napominana była tylko jednokrotnie.

Żółte kartki w Widzewie:

2 – Bartosz Guzdek, Juliusz Letniowski
1 – Karol Danielak, Tomasz Dejewski, Radosław Gołębiowski, Marek Hanousek, Kacper Karasek, Mateusz Michalski, Patryk Stępiński, Daniel Tanżyna

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x