Raport kartkowy przed meczem z Gryfem
18 sierpnia 2018, 08:14 | Autor: Kamil
W meczu poprzedniej kolejki pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Widzewem sędzia nie pokazał ani jednej kartki. W związku z tym, klasyfikacja widzewskich kartkowiczów w żadnym stopniu się nie zmieniła.
Wciąż lideruje w niej trzech zawodników – Sebastian Kamiński, Maciej Kazimierowicz i Simonas Paulius. Wszyscy oni zgromadzili do tej pory po jednej żółtej kartce. Kazimierowicz ukarany został w spotkaniu z Rozwojem Katowice, zaś Kamiński i Paulius – w starciu ze Zniczem Pruszków.
Dużo więcej napomnień mają na swoim koncie piłkarze dzisiejszego rywala widzewiaków, Gryfa Wejherowo. W czterech kolejkach otrzymali oni… 13 kartoników! Zdecydowanym liderem jest Adrian Liberacki, którego sędzia „wyróżnił” już trzykrotnie. Dwa „żółtka” ma z kolei Oskar Ryk.
Żółte kartki w Widzewie:
1 – Sebastian Kamiński, Maciej Kazimierowicz, Simonas Paulius







Zagłębie Lubin
Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Szykuje się twardy,może nawet brutalny mecz,a w tej sytuacji taki żółw i mięczak jak Demjan,na pewno wysiada…