Raport kartkowy przed meczem z Legionovią
7 września 2019, 08:32 | Autor: Bercik
Czterokrotnie karani przez sędziego byli zawodnicy Widzewa w ostatnim pojedynku ze Stalą Rzeszów. W drugim spotkaniu z rzędu żółtą kartkę zobaczył Marcin Robak. Pauzował ukarany „czerwienią” Adam Radwański.
Prócz snajpera łodzian, przez sędziego zostali napomniani Łukasz Kosakiewicz, Daniel Mąka i Wojciech Pawłowski. Dla każdego z nich to pierwsza indywidualna kara w tym sezonie. Wciąż uważać musi Daniel Tanżyna. Następna żółta kartka będzie skutkować dla niego jednym meczem pauzy.
Choć za nami dopiero siedem spotkań, zawodnicy Legionovii Legionowo byli karani przez arbitrów aż… 26-krotnie! Dwa razy podopieczni Marcina Sasala zobaczyli też „czerwień” – Luka Janković za obrazę sędziego oraz Karol Podliński. W starciu z Widzewem uważać muszą Eryk Wędłocha oraz Konrad Zaklika, mający na swoim koncie po trzy żółte kartki.
Żółte kartki w Widzewie:
3 – Daniel Tanżyna
2 – Adam Radwański, Marcin Robak, Łukasz Zejdler
1 – Łukasz Kosakiewicz, Daniel Mąka, Christopher Mandiangu, Wojciech Pawłowski, Bartłomiej Poczobut







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Panowie czy w manu gdzies naprawiaja smartfony ?
Czy Marcin Robak nie ma przypadkiem 3 kartek?
Dwie.