Raport wypożyczonych: Jeden widzewiak z kompletem minut

20 kwietnia 2023, 17:08 | Autor:

Kolejne okazje do ligowych występów mają za sobą piłkarze Widzewa Łódź, którzy reprezentują obecnie barwy innych zespołów. W minionych dniach na murawę wybiegało trzech wypożyczonych, a jeden z nich pojawił się na boisku dwukrotnie.

Na regularne występy w Termalice Nieciecza może liczyć niezmiennie Kacper Karasek. Tym razem „Słonie” zagrały u siebie z ŁKS Łódź. Mecz zakończył się remisem 2:2, a pomocnik spędził na zielonej nawierzchni 62 minuty. Występ w podobnym wymiarze czasowym ma za sobą Radosław Gołębiowski. Widzewiak mógł liczyć na 66 minut gry w wygranym przez Skrę 1:0 meczu z Arką Gdynia. Niestety, w trakcie meczu otrzymał również czwarte w tym sezonie napomnienie w postaci żółtej kartki, dlatego w następnej kolejce będzie pauzował.

Znów na murawę nie mógł wybiec Bartosz Guzdek, który znalazł się poza kadrą meczową. Jego drużyna wygrała ostatnio z GKS Tychy 3:0. Aż dwie okazje do zaprezentowania swoich umiejętności miał Mateusz Ludwikowski. Bramkarz spędził w sumie 180 minut na spotkaniach Pogoni Nowe Skalmierzyce z Olimpią Grudziądz oraz Pogonią II Szczecin. Oba spotkania zakończyły się rezultatem 1:1.

Raport wypożyczonych (15-19 kwietnia):