Raport wypożyczonych: Trzech widzewiaków w grze

12 kwietnia 2023, 21:18 | Autor:

Kolejne mecze mają za sobą piłkarze Widzewa Łódź, którzy przebywają aktualnie na wypożyczeniach w innych klubach. W ostatnich dniach na murawę wybiegło w sumie trzech zawodników, a jeden z nich uczynił to dwukrotnie.

Na dwa występy mógł liczyć Kacper Karasek. Najpierw jego Termalica Nieciecza zmierzyła się z Chojniczanką Chojnice. Widzewiak spędził na zielonej nawierzchni 83 minuty, zaś sam mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Dziś „Słonie” podjęły na własnym terenie Puszczę Niepołomice. Pomocnik mógł tym razem liczyć na 76 minut gry, a jego drużyna odniosła zwycięstwo 2:1 i awansowała na pozycję wicelidera w pierwszej lidze.

Minuty zaliczył w minionej kolejce również Radosław Gołębiowski, który grał przez pierwsze 45 minut w rywalizacji Skry Częstochowa z Resovią Rzeszów i w tym czasie został napomniany żółtą kartką. Ekipa spod Jasnej Góry przegrała to spotkanie 0:5. Na murawę nie wybiegł Bartosz Guzdek, który nie znalazł się w kadrze na mecz Odry Opole z GKS Katowice. Jego koledzy wygrali to spotkanie 2:0. W bramce Pogoni Nowe Skalmierzyce tradycyjnie pojawił się Mateusz Ludwikowski, tym razem w starciu przeciwko Polonii Środa Wielkopolska. Widzewiak niestety raz wyciągnął piłkę z siatki, a jego drużyna przegrała tę batalię 0:1.

Raport wypożyczonych (6 – 12 kwietnia):