Raport z wypożyczeń
19 października 2016, 11:28 | Autor: RyanGrono piłkarzy Widzewa, wypożyczonych do innych klubów, powiększyło się. Oprócz Marcina Pieńkowskiego i Adriana Kralkowskiego w Nerze Poddębice, nowa para utworzyła się w Aleksandrowie. Do Sokoła trafił ostatnio Konrad Reszka.
Młody bramkarz zadebiutował w nowych barwach w meczu pucharowym z KS Kutno, przegranym przez Sokół w rzutach karnych. Z kolei sobotnie spotkanie ligowe z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie, wygrane 1:0, Reszka przesiedział na ławce rezerwowych. Powodów do zadowolenia nie miał Joachim Pabjańczyk. Popularny „Jojo” nie zagrał ani z Kutnem, ani z Drwęcą. Powodem jest drobny uraz pomocnika.
Krótkie występy, także z ekipą z Kutna, zaliczyli natomiast Kralkowski z Pieńkowskim. Pierwszy zaczął w wyjściowym składzie, ale w przerwie został zmieniony przez…drugiego. Ner przegrał z drużyną Michała Sokołowicza 1:3.






Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin
Cracovia
Raków Częstochowa
Korona Kielce
Radomiak Radom
Lech Poznań
Lechia Gdańsk
Motor Lublin
Piast Gliwice
GKS Katowice
Arka Gdynia
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska