Raport z wypożyczeń

3 listopada 2016, 09:33 | Autor:

Adrian_Kralkowski

Z czwórki widzewiaków, wypożyczonych do innych klubów, w miniony weekend zagrał tylko jeden – Adrian Kralkowski. Pozostali oglądali mecze swoich tymczasowych zespołów co najwyżej z perspektywy ławki rezerwowych.

Kralkowski pojawił się na boisku w 57. minucie meczu z LKS Kwiatkowice. Spotkanie było już praktycznie rozstrzygnięte, ponieważ Ner prowadził już 4:0. Z napastnikiem RTS na boisku udało się zdobyć jeszcze jedno gola. Występowi kolegi wśród rezerwowych przyglądał się Marcin Pieńkowski.

Całe 90 minut na ławce przesiedział też Konrad Reszka, który wciąż pozostaje jedynie drugim bramkarzem w Sokole Aleksandrów. Jego konkurent – Sebastian Ostrowski – puścił w niedzielę w Łowiczu dwa gole (2:1 dla Pelikana). Poza kadrą, z powodu urazu, nadal pozostaje Joachim Pabjańczyk.