Rezerwy wciąż z kompletem punktów! Uraz Bargieła

1 października 2016, 18:03 | Autor:

Bartosiewicz_TMRF

Rezerwy Widzewa, zgodnie z planem, kroczą w tym sezonie od zwycięstwa do zwycięstwa. Tym razem podopieczni Macieja Malesy sięgnęli po trzy punkty w meczu z Nowosolną Łódź. Wygrali skromnie, bo zaledwie 2:1.

Szkoleniowiec Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego mógł tradycyjnie liczyć na posiłki z pierwszego zespołu. Przeciwko Nowosolnej wystąpili piłkarze, których Marcin Płuska nie przewidział do gry w meczu III ligi. W TMRF pokazali się więc Konrad Reszka, Kacper Bargieł, Kamil Bartos, Fabian Woźniak, Kamil Wielgus oraz Kamil Bartosiewicz.

Mimo silnego składu rezerwy swą grą nie rzuciły nikogo na kolana, choć lekkim usprawiedliwieniem może być koszmarny stan boiska przeciwników. Mimo to udało się wygrać po raz piąty w sezonie i zachować fotel lidera. Gole dla Widzewa II pod koniec pierwszej połowy strzelili Patryk Nouri oraz Robert Świątnicki. Bramki wpadały w zasadzie jedna po drugiej, włącznie z kontaktowym trafieniem gospodarzy.

Po zmianie stron wynik nie uległ zmianie. Humory popsuć może jedynie uraz, jakiego nabawił się Kacper Bargieł. Stoper zszedł z boiska jeszcze przed przerwą z bólem stopy. Ciężko wyrokować w tej chwili, czy to coś poważnego.

Nowosolna Łódź – TMRF Widzew II Łódź 1:2
Gole dla TMRF: 39′ Nouri, 40′ Świątnicki