Rezerwy Widzewa w finale wojewódzkiego Pucharu Polski!

7 maja 2014, 19:10 | Autor:

Puchar_Polski

Drugi zespół Widzewa, na co dzień występujący w rozgrywkach III ligi łódzko-mazowieckiej, awansował do finału wojewódzkiego Pucharu Polski! Łodzianie w zakończonym przed chwilą meczu w Pajęcznie pokonali miejscowego Zawiszę 2:0 po bramkach Arkadiusza Kasperkiewicza i Bartosza Narożnika.

Rezerwy Widzewa mecz rozstrzygnęły w pierwszej połowie, a wynik spotkania otworzył Arkadiusz Kasperkiewicz w 20. minucie. Jedenaście minut później rezultat podwyższył Bartosz Narożnik. Podopieczni Tomasza Kmiecika przez pozostały czas gry nie dali już sobie wydrzeć prowadzenia i to oni 11 czerwca zagrają w finale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.
Jedynym piłkarzem z pierwszego zespołu Widzewa, który został desygnowany na pucharowe spotkanie był Aleksey Berezin. Rosjanin po raz kolejny zachował czyste konto.

Rywalami łodzian będzie drużyna Lechii Tomaszów Mazowiecki. Lechiści na własnym obiekcie pokonali Orlęta Cielądz 3:0.

Finał wojewódzkiego Pucharu Polski pomiędzy Lechią a Widzewem II Łódź odbędzie się 11 czerwca 2014 w Tomaszowie Mazowieckim.

Zawisza Pajęczno – Widzew II Łódź 0:2 (0:2)
Gole dla Widzewa II: Kasperkiewicz 20′, Narożnik 31′

Berezin – Kasperkiewicz, Bogusławski, Rozwandowicz (85′ Puchalski), Idzikowski (46′ Kolasa) – Pankowski, Vujacic, Czapliński (70′ Marcioch), Narożnik (90′ Leonow) – Kozłowski, Grube.