Rusza V edycja Typera WTM!
2 sierpnia 2017, 18:49 | Autor: RedakcjaW sobotę rozpocznie się sezon 2017/2018, a wraz z nim V Edycja Typera WTM! W przeszłości nasza zabawa gromadziła wielu graczy. Zapraszamy Was do dalszego obstawiania meczów Widzewa oraz jego rywali w III lidze!
Poprzednia edycja zakończyła się w czerwcu. Zwycięzcą okazał się użytkownik hsk78, który zgromadził na swoim koncie 250 punktów. Na drugim miejscu uplasował się mario74_rts (239 pkt), a na trzecim MARIUSZ-IDOL (237 pkt). Wkrótce na skrzynki mailowe trójki najlepszych graczy trafi instrukcja, w jaki sposób będą oni mogli odebrać nagrody w postaci voucherów na grę w zakładach bukmacherskich, ufundowanych przez Dom Ubezpieczeniowy.
Pod poniższym linkiem można już typować mecze 1. kolejki. Rozpocznie się ona w sobotę. Pierwsze spotkanie zaplanowano na godzinę 15:00. Zaloguj się lub zarejestruj i dołącz do zabawy!
Kliknij, by przejść do typowania







Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Górnik Zabrze
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Motor Lublin
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Korona Kielce
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Broń Radom
KS Wasilków
Znicz Biała Piska