Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Ełkiem
25 października 2016, 16:53 | Autor: RyanW dniu dzisiejszym klub rozpoczął proces dystrybucji biletów na najbliższy domowy mecz ligowy Widzewa z MKS Ełk. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej w cenie 20zł normalne i 10zł ulgowe (osoby do 16 roku życia).
Do dyspozycji fanów udostępniono pulę około 500 biletów. Resztę miejsc na stadionie SMS zajmą posiadacze karnetów, dziennikarze, zaproszeni goście oraz grupy zorganizowane. Jeśli ci ostatni nie wykorzystają całej puli, w sprzedaży pojawi się dalsza partia wejściówek.
Bardzo ważny dla drużyny Widzewa mecz z Ełkiem zaplanowano na niedzielę, 30 października. Rozpocznie się on o godz. 14:00. Bilety nabywać można TUTAJ








Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Wisła Płock
Zagłębie Lubin
GKS Katowice
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Lechia Gdańsk
Korona Kielce
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Cracovia
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska