Ruszyło głosowanie w Łódzkim Budżecie Obywatelskim!

1 października 2021, 20:00 | Autor:

Można już oddawać głosy w dziewiątej edycji Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego! Tak jak wcześniej informowaliśmy, wśród zgłoszonych projektów znalazła się jedna widzewska inicjatywa. Dotyczy ona uatrakcyjnienia najbliższej okolicy stadionu przy al. Piłsudskiego. Głosowanie trwać będzie przez niespełna miesiąc.

Projekt pod numerem W124SW i nazwą „W cieniu Serca Łodzi – ciąg ławek oraz szpaler drzew przy Stadionie Miejskim przy al. Piłsudskiego 138” zakłada zorganizowanie obok „Serca Łodzi”, pomiędzy stadionem a ulicą, dwóch szeregów ławek zwróconych do siebie frontem, uzupełnionych szpalerami drzew oraz krzewów. Celem tej inicjatywy jest stworzenie przestrzeni przyjaznej dla mieszkańców Łodzi i Starego Widzewa.

Widzewski projekt zgłoszony został w ramach osiedla Stary Widzew, przy dużej pomocy osiedlowych radnych. W jaki sposób można na niego oddawać głosy? Tak jak zawsze, albo tradycyjnie, w jednym z przeznaczonych do tego punktów, albo internetowo. Każdy mieszkaniec Łodzi (meldunek nie jest konieczny) może oddać głos na maksymalnie pięć projektów osiedlowych (z nie więcej niż dwóch osiedli) oraz pięć projektów ponadosiedlowych.

Głosowanie rozpoczęło się 1 października i w wersji tradycyjnej potrwa do 15 października (pełna lista punktów znajduje się TUTAJ), zaś w wersji internetowej do 29 października. Przy wyborze tego drugiego sposobu niezbędne będzie podanie kodu weryfikacyjnego przesłanego na numer telefonu. Zachęcamy kibiców Widzewa do uczestniczenia. Można to zrobić TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x