Sandecja wyrwała punkt Wiśle Płock

3 listopada 2013, 13:55 | Autor:

Sandecja

W ostatnim meczu przed pucharowym starciem z Widzewem, Sandecja zremisowała przed własną publicznością z Wisłą Płock. Gospodarze musieli gonić wynik, bowiem na przerwę schodzili przegrywając 0:2.

Najbliższy rywal łodzian, z którym zmierzą się oni w 1/8 finału Pucharu Polski, podejmował w sobotę Wisłę Płock. Spotkanie to, rozgrywane w ramach 15 kolejki I ligi, źle ułożyło się dla Sandecji, bowiem już po 24 minutach nowosądeccy piłkarze przegrywali 0:2.
Trener Mirosław Hajdo zdołał jednak odmienić grę swoich podopiecznych. W drugiej połowie biało-czarni ruszyli do ataku i udało im się odrobić straty. W 66 minucie kontaktową bramkę zdobył ormiański napastnik Geworg Badaljan, a wyrównał Adam Mójta, skutecznie egzekwując rzut karny w 89 minucie gry.

Remis sprawił, że Sandecja, z dorobkiem 19 punktów, pozostała na 10 miejscu w tabeli I ligi. Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrał były widzewiak, Łukasz Grzeszczyk.