Środowe zajęcia w niezmienionym składzie

12 stycznia 2022, 17:35 | Autor:

Dwa treningi odbyli dzisiaj piłkarze Widzewa Łódź. Oba przeprowadzone zostały w ośrodku przy ul. Małachowskiego, gdzie łącznie zameldowało się dwudziestu trzech zawodników. W porównaniu do wczorajszych zajęć, skład personalny nie uległ więc żadnej zmianie.

Z łódzką drużyną nadal pracuje trzech przedstawicieli Akademii Widzewa, a są nimi Daniel Chwałowski, Adam Dębiński i Kamil Machałek. Nie ma Huberta Lenarta, podobnie jak nieobecnych także we wtorek Tomasza Dejewskiego oraz Mateusza Michalskiego. Dziś zabrakło też Fabio Nunesa, ale portugalski wahadłowy jutro powinien stawić się w Łodzi.

Popołudniowe zajęcia w sporej mierze upłynęły na grze wewnętrznej. Widzewiacy podzieleni zostali na dwa jedenastoosobowe zespoły i mierzyli się w starciu na zmniejszonym boisku. Choć to dopiero początki przygotowań do wiosny, nie zabrakło i ładnych zagrań ofensywnych, i efektownych obron bramkarzy, a to dobry prognostyk na kolejne tygodnie wytężonej pracy.

Jutro podopieczni Janusza Niedźwiedzia znów ćwiczyć będą dwukrotnie – przed południem na murawie, a później w siłowni. Na piątek przewidziano tylko jeden przedpołudniowy trening na boisku, za to w sobotę czekają nas dwa premierowe starcia towarzyskie tej zimy.

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x