TMRF wygrał w sparingu. Zagrała ósemka Płuski

6 sierpnia 2016, 14:17 | Autor:

Bartosiewicz_TMRF

Towarzystwo Miłośników Rozwoju Fizycznego rozgrywało dziś pierwszy tego lata sparing. Rywalem podopiecznych Macieja Malesy był występujący w kaliskiej „okręgówce” KS Opatówek. Trener rezerw Widzewa, mając do dyspozycji piłkarzy z pierwszego zespołu, odniósł pewne zwycięstwo.

Marcin Płuska oddelegował na mecz TMRF ośmiu swoich graczy, dla których zabrakło miejsca w jutrzejszym starciu III ligi ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Do drugiej drużyny zeszli: Marcin Kozłowski, Joachim Pabjańczyk, Fabian Woźniak, Kamil Wielgus, Patryk Strus, Krzysztof Możdżonek, Kamil Bartosiewicz oraz Robert Kowalczyk.

Spotkanie rozpoczęło się w południe. Na boisku Chojeńskiego Klubu Sportowego grano według  schematu 35 minut, 30 minut i znów 35 minut. W zasadzie w każdej tercji lepszym zespołem byli widzewiacy, którzy nie ustrzegli się jednak błędów w obronie. Mecz zakończył się więc wynikiem 5:2. Dwa pierwsze gole zdobył Kowalczyk. Pierwszego z rzutu karnego, drugiego po podaniu Bartosiewicza. Trzecią bramkę dołożył Pabjańczyk, a czwartą i piątą Bartosz Janowski.

Kolejny sparing TMRF w następny weekend. Łodzianie zmierzą się wtedy z grającym w B Klasie Zamkiem Skotniki.

TMRF Widzew Łódź – KS Opatówek 5:2 (1:1, 2:1)
Gole dla TMRF: 25′ (k), 44′ Kowalczyk, 56′ Pabjańczyk, 80′, 95′ Janowski