TMRF Widzew odpadł z Pucharu Polski
19 sierpnia 2015, 21:45 | Autor: RyanZdecydowana większość kibiców Widzewa emocjonowała się dziś meczem w Zelowie, ale w cieniu tych wydarzeń swoje spotkanie rozgrywali też fani tworzący zespół Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego. Kibicowska drużyna walczyła dziś w 1 Rundzie okręgowego Pucharu Polski.
Niestety piłkarze TMRF nie będą miło wspominać tego spotkania. Gospodarze przegrali aż 1:5 i pożegnali się z rozgrywkami. Mierzyli się jednak z silnym przeciwnikiem, bo występującym w tzw. „okręgówce” Górnikiem Łęczyca. Do przerwy widzewiacy przegrywali tylko 1:2, ale po zmianie stron rywal okazał się zbyt silny. Autorem honorowego gola był Marcin Dobrosiński.
TMRF Widzew Łódź – Górnik Łęczyca 1:5 (1:2)
Gol dla TMRF: 36′ Dobrosiński
TMRF Widzew:
Kurak – Dobrosinki, Kałka, Bielecki, Burzyński (67′ Pawłowski) – Paciorkowski (65′ Piekielny), Stolarek, Miśkiewicz, Brot(70′ Mularczyk), Pecyna – Kacprzak








Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Motor Lublin
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Korona Kielce
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Świt Nowy Dwór Maz.
Ząbkovia Ząbki
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
Broń Radom
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska