Tomasz Sadłecki z nagrodą „Widzewiaka Roku 2017”!

12 marca 2018, 08:35 | Autor:

Wczorajsze spotkanie Widzewa z Victorią Sulejówek obfitowało w kilka okołomeczowych wydarzeń. Jednym z nich było wręczenie przez reprezentujących OSK „Tylko Widzew” Tomasza Figlewicza i Rafała Markwanta statuetki „Widzewiaka Roku 2017”. Kto ją otrzymał?

Tegorocznym laureatem został pracujący w klubie Tomasz Sadłecki. Wyróżniono go za olbrzymie zaangażowanie w aspekty technologiczne funkcjonowania Widzewa. To on odpowiedzialny jest za unikatowy na europejską skalę system zwalniania miejsc przez karnetowiczów. Stworzył też od podstaw klubową telewizję Widzew TV. Sadłecki nadzoruje ponadto widzewskie projekty w łódzkim Budżecie Obywatelskim, a to tylko część jego zadań w odradzającym się klubie. Jesteśmy pewni, że nagroda ta jest w pełni zasłużona!

Plebiscyt na „Widzewiaka Roku” organizowany jest przez OSK „Tylko Widzew” i ma na celu uhonorowanie człowieka, który swoją pracą i zaangażowaniem w największym stopniu przyczynił się do rozwoju klubu na wielu płaszczyznach. W tym roku odbyła się już szósta edycja konkursu. Wśród dotychczas nagrodzonych znajdują się m.in. Adrian Budka, Rafał Markwant czy redakcja WTM.

Laureaci plebiscytu na „Widzewiaka Roku”:
2011 – Adrian Budka
2012 – Radosław Mroczkowski
2013 – Redakcja WTM
2014 – brak
2015 – Stowarzyszenie RTS
2016 – Rafał Markwant
2017 – Tomasz Sadłecki


1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
yoda

Gratulacje dla Thomashka.
Zacny szalik na szyi naszego radnego

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress