Trzech piłkarzy już na treningu. Jutro testy
23 stycznia 2017, 13:32 | Autor: RyanPo wolnej niedzieli dziś drużyna Widzewa wróciła do zajęć. Na treningu nie było, o czym już pisaliśmy, Piotra Okuniewicza, który wrócił do Łęcznej. Do treningów wróciła natomiast trójka piłkarzy, która nie zagrała w sobotnim sparingu.
Mowa o Patryku Wolańskim, Macieju Szewczyku oraz Grzegorzu Brochockim. Wszyscy trzej złapali w zeszłym tygodniu drobne urazy, dlatego zdecydowano, że nie ma sensu ryzykować ich występu w meczu ze Zjednoczonymi Stryków. Wolański, Szewczyk i Brochocki są już jednak do dyspozycji sztabu szkoleniowego.
We wtorek widzewiacy nie wybiegną na boisko, bowiem zaliczą zapowiadane już testy. Mają one określić poziom wytrenowania piłkarzy, co pozwoli dobrać odpowiednie obciążenia dla poszczególnych graczy. Planowano je już na zeszły tydzień, ale odbędą się jutro. Na środę i czwartek Przemysław Cecherz przewidział po dwie jednostki treningowe. W piątek miejsce będzie mieć jeden, a w sobotę łodzianie zagrają sparing z Victorią Sulejówek.






Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Cracovia
Wisła Płock
Korona Kielce
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Widzew Łódź
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Arka Gdynia
Raków Częstochowa
Motor Lublin
GKS Katowice
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice 
Ząbkovia Ząbki
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Lechia Tomaszów Maz.
GKS Bełchatów
KS CK Troszyn
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok
KS Wasilków
Mławianka Mława
Znicz Biała Piska