V. Ilić: „Mój cel na ten sezon to co najmniej dziesięć czystych kont”

2 września 2025, 18:19 | Autor:

Dziś Widzew Łódź ogłosił, że nowym zawodnikiem czerwono-biało-czerwonych zostanie 22-letni bramkarz Veljko Ilić. Na kanale WidzewTV pojawiła się krótka rozmowa świeżo upieczonym zawodnikiem. Jak golkiper przywitał się z fanami RTS?

Nowy nabytek łodzian podkreślał, że dobrze czuje się w grze nogami. „Jestem dobry na przedpolu i w przechwytywaniu dośrodkowań. Gram dobrze nogami i lubię uczestniczyć w rozgrywaniu piłki razem z zespołem i budować grę. Moim idolem jest Manuel Neuer. To bardzo dobry bramkarz, który ma bardzo dobrą technikę. Jest po prostu świetny” – powiedział na wstępie.

Serbski bramkarz wspomniał również o doświadczeniu, jakie miał okazję zebrać w europejskich pucharach. „W FK TSC Backa Topola miałem okazję grać przeciwko West Hamowi, Freiburgowi i Olympiakosowi. Mecze z takimi dużymi klubami bardzo wiele mnie nauczyły” – dodał.

Zawodnik nie zapomniał odnieść się do tego, co będzie go czekało na trybunach. „Gdy widzę ten stadion myślę, że lubię polskich kibiców, ponieważ są szaleni. Lubię grać w otoczeniu takiej atmosfery, a Widzew to jeden z największych klubów w Polsce. Wierzę, że to miejsce może mi pomóc w mojej dalszej karierze” – usłyszeliśmy.

Wielu kibiców ma obawy, czy serbski piłkarz będzie dobrze funkcjonował w szatni z innymi piłkarzami z Bałkanów. „Nie mam żadnego problemu, by grać w jednej drużynie z piłkarzami z Albanii. Być może zostaniemy przyjaciółmi. Tonio Teklić, który jest Chorwatem, mówi w moim języku. Wierzę, że pomoże mi się zaadoptować w klubie” – dodał bramkarz.

Na sam koniec 22-latek jasno określił swój indywidualny cel na ten sezon. „Mój cel na ten sezon to dziesięć czystych kont” – zakończył Veljko Ilić.

Foto: Martyna Kowalska/widzew.com

 

Subskrybuj
Powiadom o
44 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mario
7 godzin temu

Gikiewicz się chyba pożegna…..
Zostanie twarzą kliniki implantów w Turcji :)

R_E_D
Odpowiedź do  Mario
7 godzin temu

Po chuj taki komentarz? Uważasz, że jesteś zabawny? Jeśli Giki odejdzie to odejdzie, podziękować i życzyć powodzenia.

Tomasz
Odpowiedź do  R_E_D
2 godzin temu

Nie pisze komentarzy to jest mój pierwszy raz ale tak trzeba podziękować .Chociaż ma swoje zdanie i to trzeba szanować.

Tomasz
Odpowiedź do  R_E_D
2 godzin temu

Nie pisze komentarzy to jest mój pierwszy raz ale tak trzeba podziękować .Chociaż ma swoje zdanie i to trzeba uszanować.

Jerzy
Odpowiedź do  Mario
7 godzin temu

Po jego wczorajszych wypowiedziach w programie GOL, nie ma żadnych wątpliwości, że odejdzie. Nawet o Żyro mówił, że to nie piłkarz na miejsce pucharowe. Choć tu miał rację.

lolek
Odpowiedź do  Mario
6 godzin temu

Ile razy to jeszcze napiszesz ???? Nawet jesli zostanie to i tak będzie zarabiał na etacie po 8-10 h godzin 10 razy więcej niż ty i z kogo tu sie śmieć ???

karneciarz
Odpowiedź do  Mario
6 godzin temu

Wcale się nie dziwię że mało kto tutaj chce przyjść , najpierw ktoś jest noszony na rekach i wychwalany a na koniec zwalniany i ciśnięty i wyśmiewany .

Groundhog
Odpowiedź do  karneciarz
4 godzin temu

Ja z Gikiego zapamiętam jego pouczający wywód, że kto przychodzi do Widzewa, ten musi umieć trzymać ciśnienie. Może Andreou i Selahi powinni zacząć kłapać jadaczkami, stękać i zacząć szukać sobie innych klubów, skoro usiedli na ławce? A może jednak wytrzymają ciśnienie, jak radził bardziej doświadczony kolega? Zobaczymy.

Jake
Odpowiedź do  karneciarz
2 godzin temu

Albo dajesz radę albo spadaj jak w Realu

Raf
7 godzin temu

Witaj, powodzenia

Daro
7 godzin temu

Będzie miał 10 czystych kont bo przecież posiedzi na ławce kilka miesięcy Czubak o to zadba

lolek
Odpowiedź do  Daro
6 godzin temu

O już widzę że tutejsze trole kolejne cele sobie obrały do hejtu teraz jest Czubak,Zyro i Giki .Nie ma juz Sobola,Gonga,Mysliwca,Wichniarka,Niedzwiedzia,Drozdza itp to trzeba sobie nowa osobe znaleźć co niby wszystkiemu winna :)

Pablo 76
Odpowiedź do  Daro
2 godzin temu

Zobaczycie juz z Arką zagra w 11 .Zawsze Łódzki RTS!!!

KNZ
7 godzin temu

Jak trener Czubak będzie miał więcej takich pomysłow, jak ten z Selahim, to masz Bracie duże szanse, bo posadzi Cię na ławie :-)

Łaskotany tygrys
Odpowiedź do  KNZ
7 godzin temu

Wtedy Czubak zmieni nazwisko na Czubek, a My kolejny sezon będziemy śnić o Wielkim Widzewie.

Jan
Odpowiedź do  KNZ
5 godzin temu

Jaki trener Czubak? Bez uprawnień to wuefista !

Groundhog
Odpowiedź do  Jan
4 godzin temu

Z nim będą trenowali wolne… Szkoda, że nie rzuty.

Daro
7 godzin temu

Posiedzi kilka miesięcy na ławie to będzie miał nawet więcej czystych kont ,bo według Czubaka nie jakość a narodowość się liczy ilość Polaków w kadrze musi się zgadzać .

Mis
7 godzin temu

Nie liczą się czyste konta tylko 3 pkt w meczu. A z tym mamy ostatnio kłopot.

Reminio
7 godzin temu

Velijko jeszvze powiedział, że skusił go nowy projekt klubu I ambicje.
Chyba ktoś mu nie powiedział że u boku wiecznego studenta na stażu Czubaka :))) taki mały haczyk.
Jakby ktoś mi zadał pytanie, jaki klub badz w jakiej lidze trenerami wspólnie jest trio: Czubak, Włodarek, Pogorzala to bym powiedział 2 liga . I co osiagneli jako trenerxy …A oni są obecnie trenerami druzyny która ma sie rozwijac i wygrywać. Co Wy k…..odwalacie w tym klubie!!!

Piotr_57
Odpowiedź do  Reminio
7 godzin temu

Ledwo świta, a ty już cały dzień oceniasz? Poczekaj do zachodu słońca. Co ty odwalasz w tym komentarzu?

lolek
Odpowiedź do  Reminio
6 godzin temu

Jak na razie trolu to Czubak prowadził w 1 meczu a za pozostałe odpowiada Sopic.

Jan
Odpowiedź do  lolek
5 godzin temu

A Czubak był w tym czasie gdzie, Stomilu Olsztyn ?

Reminio
Odpowiedź do  lolek
5 godzin temu

Żal mi Cię…jesteś tak samotny, bez przyjaciół że nasz schizofrenie i 15 kont. Szkoda że cieciowi pękła gumka.

Piotro
7 godzin temu

Biała kartka do zapisania. Życzę samych znakomitych interwencji. Bo tych nie mamy w naszej bramce od reaktywacji. Najważniejsze sukcesy RTSu, są nierozerwalnie związane ze znakomitymi bramkarzami, którzy niejednokrotnie potrafili wybronić niemożliwe do obrony w ważnych momentach. Obyś człowieku przeszedł do naszej historii i zapisał się w niej znakomicie. Powodzenia!!!

Marcin
7 godzin temu

Z Zyro I Krajewskim w obronie to sie chlopak mocno zdziwi.pzdr

Vigo
7 godzin temu

Życzę Ci abyś zamienił słowa w czyny!
Jeśli obrońcy podniosą poziom,i nie będą robić błędów 10 czystych kont jest realne. Obyś został naszym KOTEM!
Powodzenia!!!

Stardust
7 godzin temu

Mam przeczucie, że to będzie świetny bramkarz, najlepszy po reaktywacji. Jeszcze bardzo doskwiera brak rasowego napastnika… i (chyba) trenera.

Tomasz
7 godzin temu

Jak gra dobrze nogami to może dać go jako napastnika, bo tego prawdziwego się chyba nie doczekamy. I o 10 czystych kont nie trzeba się martwić

Krzysztof
7 godzin temu

Niby wszystko jest (oprócz napastnika, który będzie) a jednak nie jest dobrze. Czego brakuje? Oczywiście czasu, ale przede wszystkim doświadczonego trenera, który wszystko poukłada. Najlepszy byłby trener z Polski, ale nie młody filozof – oczytany i wszystko wiedzący, ale trener z krwi i kości – były zawodnik. Dla mnie trenerem Widzewa powinien być Adam Nawałka.

karneciarz
Odpowiedź do  Krzysztof
5 godzin temu

Sopic nie był zbyt doświadczony ?

Padre
Odpowiedź do  Krzysztof
5 godzin temu

Trener Nawałka ostatnio pracował w Lechu 6,5 roku temu. Ma 67 lat i odpoczywa na zasłużonej emeryturze :)

Prędzej czekamy aż Jan Urban będzie wolny.

Cezar78
Odpowiedź do  Krzysztof
5 godzin temu

Czesiu jest młodszy !!!! A nam potrzebne jest punktowanie i myślę że by pokierował taktycznie Widzew w tym kierunku zna ekstraklasę a Nawałka był w Lechu-Amice i szału nie było

Marko
6 godzin temu

Witamy i powodzenia

mcmurphy
5 godzin temu

Życzę powodzenia, ale ilu już przychodziło reprezentantów, talentów, piłkarzy z dobrym CV do Widzewa na przestrzeni ostatnich lat? Jakoś na boisku nie było tego widać.

xxx
5 godzin temu

Powodzenia i zycze tobie nowych doswiadczonych trenerow.

Coff
5 godzin temu

Mioduski trochę wyjaśnił Dobrzyckiego ale dawaj tera Robert Milika w rewanżu

Coff
5 godzin temu

Mioduski trochę wyjaśnił Dobrzyckiego ale dawaj tera Robert, Milika w rewanżu

Jake
Odpowiedź do  Coff
2 godzin temu

Czlowiek L4

Pablo 76
4 godzin temu

Brawo za tekst 'jeden z największych klubów w Polsce ’ Super przywitanie . Zawsze Łódzki RTS!!! Giki no to spier..do 2 Bundesligi , jak sie chwaliłeś ofertami .Widzew to My kibice , a nie zawodnicy , którzy przychodzą zarabiać. To My jesteśmy sponsorami kupując karnety .Ja nawet sekcje kobiet chce sponsorować za bilet na mecz z Arką. Zawsze Łódzki RTS!!!

Jarosław
4 godzin temu

Nie rozumiem jednej rzeczy a mianowicie gdy Czubak za pierwszym razem zdobył 4 pkt. to wszyscy piali z zachwytu i modlili się żeby został na stałe. Teraz gdy przegrał jeden mecz mimo że ma lepszą kadrę to jest wyzywany od nieudaczników i wfistów. Ludzie co się z wami dzieje.

Pablo 76
Odpowiedź do  Jarosław
2 godzin temu

I to przegrał z Amica. A byliśmy lepsi .Kibice chcieliby, żeby Widzew wszystko wygrywał .Spokojnie kibice teraz mamy trochę łatwiejszy terminarz.Plock Cracovia Amica Pogoń za nami.

Jarosław
4 godzin temu

Nie rozumiem jednej rzeczy a mianowicie gdy Czubak za pierwszym razem zdobył 4 pkt. to wszyscy piali z zachwytu i modlili się żeby został na stałe. Teraz gdy przegrał jeden mecz mimo że ma lepszą kadrę to jest wyzywany od nieudaczników i wfistów. Ludzie co się z wami dzieje. Czasami myślę że większość ludzi na tym forum to zje…e łby Łks

vmb
2 godzin temu

Powodzenia! nie czytaj komentarzy, ba zamiast kibicować to widzisz wszechobecny hejt. Może jeden z drugim pomyślałby co mogę zrobić by zbudować przyjazną atmosferę wokół klubu. Nikt nie zabrania komentować, ale z odrobiną kultury. Osobiście też czekam na napastnika, choć nie przesadzałbym, że to problem bo uważam, że Berger powinien być jedynką i go mocno rozwijać. Mamy bardzo młody nowy narybek trzeba dać im czas. Budując zespół to najważniejszy, kogo by nie kupili jest menager/trener, który ma pojęcie o tym jak to robić. Czubak super trener, ale za mało doświadczenia. To powinna być melodia przyszłości. Osobiście postawiłbym na Vukovicia. Facet naprawdę… Czytaj więcej »

44
0
Would love your thoughts, please comment.x