Warunki nie pomagają widzewiakom
17 stycznia 2018, 14:20 | Autor: Ryan
Piłkarze Widzewa kontynuują przygotowania do rundy wiosennej. Na starcie treningów nie jest im łatwo, bo zaśnieżone boisko Łodzianki przeszkadza w wykonywaniu ćwiczeń. W środowych zajęciach ponownie wzięło udział dwudziestu siedmiu zawodników.
Widzewiacy zaczęli dzień od wspólnej, półgodzinnej przebieżki po parku. Dopiero po niej udali się na obiekt i zaczęli właściwy trening. Po ogólnorozwojowych schematach przyszedł czas na pogranie piłką w parach, a następnie na gierkę. Tym razem oba zespoły wykazywały się skutecznością – wynik był mocno hokejowy. Z drużyną pracowali testowani zawodnicy, którzy w Łodzi są od poniedziałku.
Kolejne dni mają wyglądać podobnie. Z tą różnicą, że jutro na treningu ma się już pojawić Franciszek Smuda. Łodzianie będą ćwiczyć do soboty, a kolejny etap przygotowań do drugiej części sezonu zaczną w poniedziałek 29 stycznia.







Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
Cracovia
Korona Kielce
Wisła Płock
Śląsk Wrocław
Motor Lublin
GKS Katowice
Wieczysta Kraków
Piast Gliwice
Radomiak Radom
Raków Częstochowa 
KTS Weszło Warszawa
Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Maz.
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Maz.
Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
Widzew II Łódź
Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Zambrów
Mławianka Mława
Ząbkovia Ząbki
Polonia Lidzbark Warm.
ŁKS II Łódź
ŁKS Łomża
KS CK Troszyn
nie przesadzajmy ludzie pracuja w gorszych warunkach i nie raz po 12godz nic im nie bedzie zachartuja sie lepiej
DCHYBA „ZAHARTUJE” BO NIE O PSY TU CHODZI (CHARTY)
ołącz do dyskusji
literowka polonisto
To nie jest literówka, tylko zwykły byk ortograficzny. Literówka jest wtedy, jak pomylisz klawisz na klawiaturze. A tu tak nie było, więc się nie kłóć.
Jak Smuda podchodzi do Widzewa widać teraz. Nie ma go na zajęciach a piłkarze znów będą mieli wolne do 29 stycznia. Kto tak robi ?
Smuda czynił cuda, nie wyszedł – jak widać – z wprawy i widząc obecnie „innowacje ” w przygotwaniach do sezonu z pewnoscia prawdziwym jest swierdzenie Smuda czyni cuda.
Żeby Franek przypadkiem się nie przepracował w tym okresie przygotowawczym.
Wynik hokejowy tzn. jaki? Uwielbiam tą jakość informacji…
faktycznie….jakie trudne warunki…???
Już ujadją a to dopiero 2 dni treningu! wstyd pany