Widzew kończy współpracę z „Vigo”
30 czerwca 2014, 06:59 | Autor: RyanPotwierdziły się nasze informacje odnośnie współpracy Widzewa z „Vigo”. W nowym sezonie partnerem technicznym będzie już inna firma, z tego wiemy pochodzi ona z zagranicy. Obecna umowa wygasa z końcem dzisiejszego dnia.
„Vigo” ubierało łódzką drużynę od 2010 roku. Początek współpracy między stronami był dość zaskakujący dla kibiców, bowiem firma mieszcząca się w Dobrej k. Turku była wówczas totalnie anonimowa. Przez cztery lata ubierania łódzkiej drużyny na współpracy skorzystali wszyscy – „Vigo” stało się bardziej popularne, a Widzew – jak zapewniali szefowie klubu – zyskał partnera na bardzo korzystnych warunkach.
Z roku na rok zaangażowanie klubowego partnera było coraz mniejsze i na skutek tego w Widzewie postanowiono rozejrzeć się za innym dostawcą sprzętu. Z tego, co wiemy, wkrótce podpisana zostanie umowa z jedną z zagranicznych firm, która będzie współpracować z łodzianami od nowego sezonu. Warunki, na jakich osiągnięto porozumienie, są bardzo korzystne dla klubu. Przede wszystkim nowy partner będzie sponsorem technicznym w pełnym rozumieniu tego słowa, a więc piłkarze sprzęt otrzymywać będą za darmo, a nie po rabacie, jak ma to miejsce w większości drużyn.








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska