Widzew – Lechia (statystyki)
5 kwietnia 2025, 18:42 | Autor: RyanZapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi statystykami spotkania 27. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź a Lechią Gdańsk, jakie odbyło się w piątek. Domowa potyczka zakończyła się zwycięstwem drużyny Zeljko Sopicia 2:0.
Dane pochodzą z platformy skautingowej Wyscout oraz EkstraStats. Aby powiększyć obraz z danymi, wystarczy w niego kliknąć.






Górnik Zabrze
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Lech Poznań
Korona Kielce
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Widzew Łódź
GKS Katowice
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice 
Legia II Warszawa
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
KS CK Troszyn
GKS Bełchatów
Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec
KS Wasilków
Mławianka Mława
Znicz Biała Piska
Lechia była jedną z bardziej żałosnych ekip pod względem wokalnym jakie do nas przyjechały od czasu nowego stadionu. Między nimi a takimi Katowicami to jest przepaść.
Typie już to mówiłeś pod nickiem bodajże śmiech na sali. Ty serio myślisz że ktoś tu cię bierze na poważnie? Jesteś serio chorym człowiekiem. Żałosny to jest ten twój łks. Klub mem pod każdym względem.
ja się nie udzielam pod takim nickiem
tyle, że to nie festiwal piosenki Sopocie czy Opolu:D
I trzeba też przyznać, że z tych ostatnich 3 zespołów lechia była piłkarsko najsłabsza.
xG – 1,8? Czyli, że strzeliliśmy więcej niż powinniśmy? To ja chyba byłem na innym meczu