Widzew – Piast (składy)

23 kwietnia 2023, 13:59 | Autor:

Właśnie dowiedzieliśmy się, w jakich składach rozpoczną dzisiejsze spotkanie 29. kolejki Ekstraklasy zespoły łódzkiego Widzewa oraz Piasta Gliwice. U gospodarzy nie zabrakło zmian w wyjściowej jedenastce. Tym razem doszło do dwóch korekt.

Trener Janusz Niedźwiedź nie może skorzystać dziś z usług dwóch piłkarzy: pauzującego za kartki Mateusza Żyro oraz kontuzjowanego Jordiego Sancheza. Tego pierwszego zastąpi wracający do składu kapitan Patryk Stępiński, z kolei na środku ataku zobaczymy ponownie Łukasza Zjawińskiego. Widzewiacy znów rozpoczną więc mecz z dwoma młodzieżowcami na boisku.

Najciekawsza roszada nastąpiła w bramce, w której po raz pierwszy w tym sezonie kibice zobaczą nie Henricha Ravasa, a Jakuba Wrąbla. Wciąż poza kadrą znajduje się niegotowy do gry Fabio Nunes.

Składy na mecz:

Wrąbel – Stępiński, Szota, Kreuzriegler – Milos, Kun, Hanousek, Ciganiks – Terpiłowski, Pawłowski – Zjawiński

Rezerwowi: Ravas – Czorbadżijski, Zieliński, Shehu, Letniowski, Sypek, Normann Hansen, Kempski

Piast:
Plach – Pyrka, Mosór, Czerwiński, Katranis – Tomasiewicz, Dziczek – Amyeaw, Chrapek, Felix – Wilczek

Rezerwowi: Szymański – Munoz, Holubek, Mokwa, Mucha, Hateley, Kirejczyk, Sobczyk

44 komentarzy
Pan Jan

Zjawa xD

destrojed
Odpowiedź do  Pan Jan

musi grac za minuty młodziezowco zeby 1 mln nie placic kary!

R T S
Odpowiedź do  destrojed

Nic nie musi !! Dróżdż sam się upierał przy tym,żeby młodzieżowiec w Ekstraklasie był przymusowy. I tak głosowali. No to taka ma !! Mając JEDNEGO młodzieżowca ,czyli Terpiłowskiego.Bo reszta to 4 liga !

Patryk

Wrąbel w 1 składzie mecz wygrany 2:0 róbcie ss

Tqtq
Odpowiedź do  Patryk

A kim strzelimy ? Zjawa ?

RTS SZCZECIN

Żebyś się nie zdziwił.Kto ma strzelać ?Sanchez i Zjawa ?My tego meczu nie wygramy.

adam63

A Nunesa ciągle brak , napastnika także

OdZawszeWidzewiak

Boże daj Zjawinskiemu objawienie….chociaż na jeden mecz…..a potem niech już pędzi do Gdańska

normalny

Walczymy o remis. Po super jesieni trzeba będzie drzeć do ostatniej kolejki, szkoda.

Adam

Zjawiński = Przegrana

Po składzie widać Niedźwiedź nie chce wygrać.

Kołomir
Odpowiedź do  Rafi

To może napisz kogo ma wstawić z rezerwowych kto da jakość i pewność super gry. I nie pisz że Kempski da radę albo Hansen nam mecz wygra.

Nawet nie zauważyłem ruchu na linii bramki….no jestem ciekawe występu Wrabla, dziś tylko zwycięstwo które zapewni nam święty spokój

Krylo

Będzie ciekawie! Zobaczymy w końcu na co stać Jakuba. Wierzę z zwycięstwo… Pozdrawiam.

Hubert

No to znowu gramy bez nawet 1 napastnika. Dziękujemy Panie Wichniarek.

Zygfryd

zaintonuję: Gdzie jest nasz atak??? Dziaałacze, gdzieee jeest nasz atak?

BangkokMate

Ja siedzac w Tajlandii z dobrym lolkiem i zimnym piwem mowie wam ze dzisiaj Piasta pukniemy.

gttyu
Odpowiedź do  BangkokMate

zazdro. tez bym chcial tam pojechac

Krzysztof

Wok sie pisze,to po pierwsze,po wtore gdybys byl w Tajlandii to bys wiedzial ze o tej godzinie wszystko zamkniete,a potrawy robi sie na plytach podgrzewanych z butli na tzw tuktukach

Odpowiedź do  Krzysztof

A to piwa nie mógł sobie wcześniej zakupić a mecz oglądać w domu ??

destrojed

Pan Tuktuk szyje gajerki w wolce kosowskiej…

BangkokMate

Godzina 19 52,w Bangkoku jeszcze pare miejsc otwartch, tak wczesnie spac nie chodzimy :)

AndrzeJ

Z lolkiem i piwem ma się różne objawienia ;)

SiadamKucam

Milos, Hanousek (zawsze mnie rozbrajalo, jak ktoś tytułował go profesorem), Ciganiks, Terpilowski i Zjawinski. Jeszcze Letniowski i Czorbadzijski, a bedzie mozna znow napisac o kumulacji szrotu. Oby Piast olal ten mecz, w przeciwnym razie kolejne becki.

nody64

musicie ten mecz wygrać, wyszarpać zwycięstwo i już!

Widzew>piast

Czemu zjawiński w 1 składzie?!

Tom

Tym składem na miękko 0-3 niestety i walkę o utrzymanie czas zacząć.

Rafał
Odpowiedź do  Tom

To kogo innego byś wstawił?

DonJ

Jesteś blisko – do przerwy 0-2.

Polo

Nadszedł czas przełamania. W męczarniach, ale 3 pkt zostaną dziś w Łodzi.

Krzysztof

Dlaczego Zjawinskim wychodzi w pierwszym składzie? Tego chyba żaden kibic nie rozumie. 0 bramek w Widzewie i nadal gra. Przecież Pawłowski może grać w ataku a Norman na jego pozycji. Czy chodzi tu tylko o młodzieżowca? To już Kempskiego, albo jakiegokolwiek juniora wolimy od Zjawy. Panie Niedźwiedź dlaczego? Ja naprawdę chcę, by ktoś ze sztabu to wytłumaczył. Dlaczego gra Zjawinskim?

Last edited 1 rok temu by Krzysztof
Lukasz

A gdzie jordi nie załapał się

AndrzeJ

Mam nadzieję że Zjawiński zagra swoje i w przerwie zostanie zmieniony na Kempskiego, który walnie dwie i zostanie na stałe w składzie.

AndrzeJ

Dzisiaj Stępiński wsadzi. I Kreuz. A po przerwie Kempski dwie jeśli go Niedźwiadek w przerwie wpuści za Zjawisko. Może być nawet 4:2, byle do przodu.

Last edited 1 rok temu by AndrzeJ

Dla mnie to co pier….lił Niedźwiedź w wywiadzie w c+ przed meczem ,to jest tragedia.My nie mamy żadnego Napastnika!”!!!!!!!!!!!!.Jestem załamany tą naszą amatorką.REMIS BIORĘ w CIEMNO

.
..

Jeszcze nigdy z nami nie wygrali w Łodzi
.Zobaczymy jak dzisiaj.Pewnie znowu przełamanie.

destrojed

Pierwszy raz pełno krzesełek pustych!
jakie wyniki taka frekfencja Panie Włascicielu i Prezesie!

Reminio

Nie zartuj…jest koło 16.500. Tak to wyglądało owszem na 10 minut przed meczem. Nagle i po rozpoczeciu meczu sie wypelnilo.

Radosław

Gdzie Ty masz puste krzesełka ? Chyba koło kaliskiej

Tadeo

Cyganiks to dno dna na równi z psycholami kopcącymi „kibicami”. Ciekawe komu kibicują, chyba sami sobie.NIESTETY!!!

Stardust

Co to ma być? Szok. Jak można nie wystawić bramkarza do gry? Trzeba liczyć że nie będzie celnych strzałów na bramkę.

Szime

Piast: dwa strzały celne, dwa gole. Pozostaje mieć nadzieję, że w II połowie nie strzelą nic w światło bramki…