Widzew rozstał się z rzecznikiem prasowym

5 stycznia 2021, 12:25 | Autor:

Kolejna zmiana nastąpiła dzisiaj w strukturach Widzewa Łódź. Jak poinformowała oficjalna witryna klubowa, funkcję rzecznika prasowego przestał pełnić Marcin Olczyk, a jego obowiązki tymczasowo przejął Marcin Tarociński. Wkrótce rozpocznie się jednak rekrutacja na to stanowisko.

Poniżej prezentujemy pełną treść komunikatu, który ukazał się na łamach widzew.com:

Decyzją Zarządu Spółki Widzew Łódź Marcin Olczyk przestał pełnić funkcję rzecznika prasowego klubu.

Z dniem 5 stycznia 2021 roku funkcję rzecznika prasowego Widzewa Łódź objął tymczasowo Marcin Tarociński. Dotychczasowy rzecznik prasowy Marcin Olczyk – po przekazaniu swoich obowiązków – będzie wspierał Biuro Prasowe klubu do kwietnia bieżącego roku.

Dziękujemy Marcinowi Olczykowi za poświęcenie i pracę dla Widzewa Łódź w minionych latach. Dziennikarzy i przedstawicieli mediów prosimy o kontaktowanie się od dzisiaj z nowym rzecznikiem prasowym pod dotychczasowym adresem mailowym [email protected]

Marcin Tarociński to człowiek doskonale znany w widzewskim środowisku, który dotychczas odpowiadał w klubie między innymi za prowadzenie oficjalnego radia Widzew.FM oraz koordynację projektów społecznych realizowanych we współpracy z Widzewem. Od 1995 roku pełni funkcję spikera na meczach Widzewa, a w grudniu jego pracę docenił Polski Związek Piłki Nożnej, wyróżniając go w kategorii „spiker zawodów” na podstawie corocznego raportu dotyczącego organizacji i stanu bezpieczeństwa meczów piłki nożnej szczebla centralnego PZPN-u w sezonie 2019/2020.

Informujemy, że w styczniu rozpocznie się rekrutacja na stanowisko rzecznika prasowego.

22
Dodaj komentarz

11 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kali

A my potrzebujemy w ogóle obciążać budżet nowym rzecznikiem? Z tego co widzę Tarot jest „pełnomocnikiem zarząd do spraw CSR” (Googlowalem te piękną nazwę i CSR oznacza ‚społeczną odpowiedzialność biznesu’ xD) i redaktorem Widzew FM. To może miałby czas i byłby jednocześnie rzecznikiem? Wydaje mi się, że to są podobne obowiązki. Po co nam kolejny gościu, który będzie przekazywał jakieś oficjalne info i obciążać budżet? Nie wiem, może się nie znam, ale tak myślę…

Xyz

Gość sympatyczny ale zupełnie nie pasował na rzecznika. Barwa głosu, dykcja, prezencja tragedia.

RTS Gdynia DZL

Zgadzam się z Tobą! Dobry i szczery komentarz!

Kris

No to cześć! Żegnaj i nie wracaj do Widzewa Darmozjadzie.
P.S. „Zabierz jeszcze ze sobą tam z biura kilka osób, które zasiedziały się na stołkach, a nie za bardzo mają pojęcie o tym co mają w Widzewie robić”

sebbo1

Można różnie oceniać predyspozycje Marcina do bycia rzecznikiem prasowym Widzewa, ale wyzywanie Go od darmozjadów, pajaców itd. to dno.
Koleś ma Widzew w sercu i w przeciwieństwie do wielu z was zrobił coś dla tego klubu.
Moderatorzy, jesteście tu?
Każdy odchodzący pracownik klubu będzie tu obrażany?

Szymek

To nasz klub miał rzecznika prasowego??
Powaga myślałem, że tę rolę pełnił dodatkowo Tarot :-)
A tak poważnie komunikacji nie było żadnej, człowiek musiał się naszukać na forach czegoś istotnego.

Pochu

Słaby jesteś w szukaniu chłopie

Wiesiek z Wiśniowej Góry

Niech już ten tarot tym rzecznikiem zostanie.
Gość wie o co Kaman.

Widzew fan

W końcu ktoś mądry wziął się za tych co psuli w klubie atmosferę także czyszczenie trwa jeszcze czas na kiero i innych pionków

Krzych

KIERO Akurat jedyna kompetentna osoba. Proponuję się dowiedzieć a później komentować

RTS1910

W końcu! Twarzą Widzewa powinien być ktoś kompetentny na swoim stanowisku. Liczę, że nowy rzecznik taki będzie

wsks

Szkoda. Bardzo poświęcał się dla Widzewa i często robił więcej niż powinien. Świetny rzecznik. Wkrótce ktoś go rzeczywiście doceni. Dzięki Marcin, Wszystkiego dobrego!

Żenek Martyniuk

świetny, taki kompletnie niewidoczny i cichy

East Flatbush

Sprawiał wrażenie buca, na każdej konferencji zachowywał się tak jakby tylko czekał kiedy skończą się pytania, nieco lepiej wychodziły mu wywiady pomeczowe, reasumując: to, że ktoś ma Widzew w sercu to trochę za mało, ja za nim płakał nie będe

Rafal

Serio???? Nawet nie wiedziałem że mamy takie stanowisko w Widzewie

1910

Ale Tarociński przecież może również tę funkcję pełnić w ramach swoich również innych obowiązków. Chłop się nie przeciąży od tego,a oszczędzać czas najwyższy zacząć i mądrze pieniądze wydawać bo szybko studnia może wyschnąć. Różne ,,susze” mogą nadejść. W każdym razie początek pana Rydza już mi się podoba.

Robert

Zmiany!
Zmiany!!
Zmiany!!!
Jak miło :)

Tom

Wszystkich wymienia oprócz stowarzyszenia i piłkarzy a potem zdziwko że nic się nie zmieniło

Dainty_1910

Wszystkim, którzy obrażają Marcina, zalecam, żeby wzięli młotki i pieprzneli się w puste łby. Jak zwykle do powiedzenia mają anonimowe indywiduua, które wiedzą najlepiej co kto robił. Jedynie co potraficie, to obrażać i wymagać. Od siebie dając tylko marudzenie i bluzganie.
Marcinowi, to możecie najwyżej buty czyścić. A widzewskiego serca możecie Mu pozazdrościć.
Marcin, dzięki za twoja ciężką pracę i poświęcenie dla Widzewa. Życzę, żebyś wrócił w lepszych i bardziej czystych czasach, bez gierek, układów, fałszywych ludzi i wojen podjazdowych. Trzymaj się!

Kali

Ja mu Widzewskiego serca nie odmawiam ani go nie obrażam, po prostu myślę, że zatrudnienie jego następcy nie jest konieczne

Pochu

Czego wymagasz od pospolitych ,anonimowych komentatorów stron www

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress