Widzew – Wisła (foto)

3 grudnia 2021, 08:00 | Autor:

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęciowej z czwartkowego meczu 1/8 finału Pucharu Polski pomiędzy Widzewem Łódź a Wisłą Kraków. Chociaż do przerwy to podopieczni Janusza Niedźwiedzia prowadzili, w drugiej połowie zwycięstwo zapewnili sobie rywale.

Autor: Wojtek

Kliknij, aby przejść do galerii

10 komentarzy
jaro

ja to czegoś chyba nie kumam,dlaczego podczas meczu tyle razy było śpiewane coś o Wiśle jakby to nasza zgoda była i to tylko głownie z naszej strony tylko szło ???????

Czarny
Odpowiedź do  jaro

Tyle znaczy ile ?
W 1 połowie raz, w 2 połowie też raz i to dopiero na koniec meczu. I na pewno nie tylko z naszej strony, a wręcz wydaje mi się, że to przyjezdni częściej śpiewali o Widzewie niż my o Wiśle.

Adam

na szczęście twoje zdanie nic nie znaczy

Lyski

Prowokacja słabej jakości. Ten kto był na meczu potwierdzi że atmosfera na trybunach znakomita. Widzew& Wisła

kuzy

Od dwóch miesięcy potężny widoczny problem Widzewa z wyjściem spod presingu przeciwnika. Pomyśleć ile czasu indolentnego zarządzania klubem, stracono na budowę Widzewa od 2017, od czasu oddania stadionu. Dzień po meczu refleksja jest jedna. Taki Raków w 2017 był jeszcze w 2 lidze, gdzie jest teraz widać. My zaś nawet gdy awansujemy do eks, to tym potencjałem co mamy, to będziemy cały czas, tak jak od 7 bez prestiżowego zwycięstwa, oraz z walką o utrzymanie. 14 bramek straconych w bodajże ostatnich 7 meczach świadczy o dziurawej obronie. Potężna praca przed zarządzającymi klubem.

MslashM
Odpowiedź do  kuzy

wystarczy usunąć z podstawowego składu Dejewskiego…a wyniki wrócą na właściwe tory

Darek

Teraz tylko liga się liczy i wygrana za wszelką cenę w Głogowie. Mój skład na mecz z Chrobrym.
Wrabel – Stępiński, Tanzyna, Nowak – Karasek,Hanousek, Letniowski, Nunes, Kun- Danielak, Kita.

MslashM
Odpowiedź do  Darek

fajna propozycja, na faulach na samym Kicie to co najmniej 3-4 karne w rundzie ;-)

Last edited 2 lat temu by MslashM
roberto

Ja bym już Letniowskiemu dał spokój w tym ostatnim meczu. Jego przygotowanie fizyczne, jakie pokazał w ostatnich minutach meczu, mówi, że lepiej niech on przygotuje się porządnie na wiosnę. Obecnie to nawet z Tettehem by przegrał sprinty.

ŁUKASZ
Odpowiedź do  roberto

Dokładnie wczoraj Yeboah po 90min biegania odjechał mu jak ferrari maluchowi wyglądało to żałośnie