Widzewiacy ćwiczyli przed Bytovią (foto)
1 sierpnia 2019, 19:17 | Autor: Kamil
Piłkarze Widzewa mają już za przedostatni trening przed sobotnim meczem z Bytovią Bytów. W czwartkowych, popołudniowych zajęciach na Łodziance wzięło udział dwudziestu trzech zawodników.
Przy ul. Małachowskiego zabrakło Marcela Gąsiora, który wciąż zmaga się z problemami zdrowotnymi i trenuje tylko indywidualnie. Nie było też Mikołaja Gibasa, a więc można być pewnym, że piłkarz ten nie znajdzie się w kadrze na sobotnie spotkanie, zwłaszcza że nie jest nawet zgłoszony do rozgrywek.
Trening był poświęcony typowo przygotowaniom pod starcie z Bytovią. Po kilkunastominutowej rozgrzewce, zawodnicy podzieleni zostali na dwie grupy: defensywną i ofensywną. Ci pierwsi ćwiczyli schematy obronne, drudzy z kolei konstruowanie akcji, zwłaszcza dorzucenia ze skrzydła.
Następnie piłkarze stworzyli dwa składy i w warunkach meczowych pracowali nad elementami taktycznymi. Co ciekawe, w „mocniejszej” jedenastce znalazł się Przemysław Kita, a więc można się spodziewać, że to zagra od pierwszej minuty w Bytowie. Zajęcia zakończyły się treningiem stałych fragmentów gry.
>>> Zobacz zdjęcia z czwartkowego treningu na Łodziance <<<
Jutro widzewiacy ćwiczyć będą tylko jeden raz. Później wyznaczona grupa dwudziestu graczy wsiądzie w autokar i uda się w podróż na północ Polski. Tam podopieczni Marcina Kaczmarka spędzą noc, a w sobotnie popołudnie zmierzą się z Bytovią.





Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Cracovia
Lech Poznań
Korona Kielce
Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Widzew Łódź
Arka Gdynia
Motor Lublin
GKS Katowice
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice 
Ząbkovia Ząbki
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Broń Radom
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
GKS Bełchatów
KS CK Troszyn
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok
KS Wasilków
Mławianka Mława
Znicz Biała Piska