Widzewiacy z wizytą w Wiśniowej Górze

18 lutego 2026, 19:02 | Autor:

Po zimowej przerwie projekt WidzewOnTour ponownie wyruszył w drogę. Już pierwszego dnia po feriach piłkarze Widzew Łódź pojawili się w Szkole Podstawowej w Wiśniowej Górze, przygotowując dla uczniów wyjątkową niespodziankę.

Wydarzenie zorganizowano wspólnie z Fundacją Widzewa Łódź oraz dyrekcją szkoły i do samego końca trzymano je w tajemnicy. Dzięki temu w hali sportowej zebrało się około 300 uczniów z klas VII i VIII, którzy z ogromnym entuzjazmem przywitali gości z al. Piłsudskiego. Z młodzieżą spotkali się Mariusz Fornalczyk i Juljan Shehu. Obecność starszych klas pozwoliła Shehu swobodnie rozmawiać po angielsku, co stało się dodatkową atrakcją i pokazało, że sport może iść w parze z nauką oraz rozwojem osobistym.

Zawodnicy opowiadali o swoich początkach w piłce nożnej, codziennej pracy treningowej i wyzwaniach, jakie wiążą się z profesjonalnym sportem. Podkreślali znaczenie zdrowego stylu życia, regularnej aktywności fizycznej oraz rozwijania pasji – nie tylko sportowych. W rozmowach nie zabrakło też refleksji o tym, jak futbol pomaga realizować marzenia i kształtować charakter.

Spotkanie upłynęło w bardzo dobrej atmosferze. Uczniowie zadawali wiele pytań, nie brakowało uśmiechów, a na zakończenie były wspólne zdjęcia i autografy, które z pewnością na długo pozostaną miłą pamiątką

foto: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Nick
3 godzin temu

wbijajcie do Wieruszowa, potrzebujemy tu takiej wizyty

Mariusz
3 godzin temu

Do piłkarzy: powtórzcie to co w piątek z Wisłą , walka , ambicja i gryźć trawę
Pozdrawiam Widzewiaków

Mały Miś
2 godzin temu

Karny dla ATM identyczny jak dla Widzewa z Płockiem. Obrońca w powietrzu, dotyka piłki ręką….Więc niech Rafał Rostkowski zweryfikuje swoje zdanie.

RTS
2 godzin temu

RTS

Grzesiek
45 minut temu

Tymczasem ciekawe info z Krakowa z obozu naszego najbliższego przeciwnika, Cracovii. Otóż w tym klubie doszło do kolejnej zmiany na stanowisku prezesa tuż przed meczem z Widzewem. Elżbieta Filipiak złożyła rezygnację z funkcji prezesa zarządu Cracovii SA, poinformowano w wydanym oświadczeniu. Jako powód wskazała brak możliwości realizacji swojej wizji rozwoju „Pasów”. Przypomnijmy, że wdowa po zmarłym w grudniu 2023 profesorze Januszu Filipiaku długoletnim właścicielu i prezesie Cracovii, stanowisko objęła 7 stycznia, zastępując… Mateusza Dróżdża byłego prezesa Widzewa Łódź. Swoją drogą, ciekawe, gdzie pan doktor znowu się zawiesi? Złożona dymisja jest sporym zaskoczeniem. W rozesłanym do mediów oświadczeniu przyznała, że jej… Czytaj więcej »

5
0
Would love your thoughts, please comment.x