Widzewiak z powołaniem do reprezentacji
5 lutego 2026, 08:29 | Autor: Bercik
Świetne wieści czytamy na stronie PZPN. Ogłoszono bowiem powołania na selekcyjne zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 16 w Siedlcach. Wśród powołanych znalazło się miejsce dla zawodnika Akademii Widzewa.
Na wyróżnienie zasłużył skrzydłowy Alan Kwieciński. W minionym sezonie młody widzewiak był ważną częścią drużyny występującej w I Lidze Wojewódzkiej U-16, bowiem dziewięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Jego drużyna, prowadzona przez Jakuba Grzeszczakowskiego. zakończyła rozgrywki na pierwszym miejscu w tabeli.
Zgrupowanie selekcyjne rocznika 2010, prowadzonego przez selekcjonera Rafała Lasockiego, odbędzie się w Pruszkowie w dniach 17-19 lutego.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w trakcie zgrupowania!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Gratulacje małolat!
Gratulacje i powodzenia!