Widzewscy biegacze uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych

9 marca 2018, 11:21 | Autor:

W niedzielę, w Kutnie odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Jak zawsze nie zawiedli kibice łódzkiego Widzewa, którzy po raz kolejny licznie stawili się na biegowej trasie.

Sześciokilometrowy dystans w barwach Razem Trenujemy Sport pokonało 25 osób. Widzewiacy wyróżnili się nie tylko dobrą liczbą, ale też świetnymi wynikami. Dość powiedzieć, że zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, bieg wygrali reprezentanci RTS! Ponadto, w pierwszej dziesiątce klasyfikacji generalnej znalazło się miejsce dla aż sześciu fanów Widzewa!

To nie jedyny udany start widzewiaków w ostatnim czasie. Również w niedzielę, w tomaszowskiej edycji biegu „Tropem Wilczym”, udział wzięła bardzo liczna, 20-osobowa połączona ekipa FC TM i FC Niewiadów. W Łowiczu zaprezentowało się zaś 30 kibiców Widzewa z tamtejszego fan clubu, z których najlepszy zajął drugie miejsce w biegu na dystansie 1963 metrów. Tydzień wcześniej natomiast, podczas VI Biegu Powstańca w Dobrej, dziesięciokilometrową trasę pokonało ośmiu fanatyków w barwach Razem Trenujemy Sport.