Wkrótce zwiększy się pojemność trybun na SMS
29 grudnia 2015, 16:28 | Autor: RyanJakiś czas temu informowaliśmy, że na stadion Szkoły Mistrzostwa Sportowego trafi przenośna trybuna, stojąca ostatnio na al. Unii 2. Przeniesienie tej konstrukcji na obiekt przy ul. Milionowej sprawi, że wzrosnąć będzie mogła frekwencja na meczach Widzewa.
Jesienią spotkania łódzkiego zespołu oglądać mogło maksymalnie 999 widzów. Dlatego też klub nie starał się o organizację imprez masowych. W rundzie wiosennej ma się to zmienić, a trybuny na SMS pomieścić będą mogły ok. dwóch tysięcy fanów. Pozwoli to także na oddzielenie od siebie fanatycznych kibiców, zainteresowanych żywiołowym dopingiem od spokojniejszej części widowni, skupiających się na oglądaniu pojedynków ligowych.
Rychłe sprowadzenie trybuny potwierdza Marcin Ferdzyn, cytowany przez sport.pl. Wcześniej przyznał on, że koszt montażu konstrukcji poniesie klub. „Poważniejsze prace zaczniemy w styczniu (…) Nie chcemy na siłę stawiać tego jak najszybciej. Pierwszy mecz mamy w drugiej połowie marca i wtedy na pewno wszystko będzie gotowe” – zapewnia szef Widzewa.






Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska