Z Lechią w… poniedziałek
19 kwietnia 2013, 15:23 | Autor: karolinkaZnów niekorzystny termin meczu przydzielił naszym piłkarzom Departament Rozgrywek Ekstraklasy. Trąca to lekką kpiną, gdyż kolejne spotkanie Widzew będzie musiał rozegrać w dzień roboczy tygodnia. Po serii meczów w piątek, piłkarze RTS tym razem podejmą u siebie Lechię Gdańsk. Mecz odbędzie się w poniedziałek 20 maja o godzinie 18:30.
GKS Bełchatów – Zagłębie Lubin 19 maja, 14:30
Górnik Zabrze – Polonia Warszawa 18 maja, 18:00
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok 19 maja, 17:00
Legia Warszawa – Lech Poznań 18 maja, 13:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Piast Gliwice 18 maja, 15:45
Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin 17 maja, 18:00
Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 17 maja, 20:45
Widzew Łódź – Lechia Gdańsk 20 maja, 18:30







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska