Za nami widzewski turniej Akademii Klasy Ekstra (video)
28 maja 2024, 13:54 | Autor: Michał
Tydzień temu bardzo dużo działo się na boisku sztucznym ośrodka treningowego na Łodziance. W poniedziałek odbył się bowiem turniej Akademii Klasy Ekstra, w którym uczestniczyło 400 dzieci z całej Polski. Na antenie WidzewTV pojawił się materiał z tego dnia.
Turniej Akademii Klasy Ekstra to projekt organizowany przez Fundację Ekstraklasy. W tym roku odbyła się jego dziewiąta edycja, która niezmiennie zakłada imprezy sportowe dla dzieci w każdym klubie grającym na najwyższym szczeblu zmagań. Dzień, w którym organizacja przypadła Widzewowi cieszył się dużym zainteresowaniem, ponieważ na Łodziance stawiło się 400 dzieci, które miały okazję reprezentować kluby z całej Polski.
W imprezie wzięli udział m.in. Michał Rydz czy Maciej Szymański, choć młodzi adepci futbolu mogli posłuchać też widzewskiej legendy – Mirosława Tłokińskiego. Turniej, którego celem była promocja sportowej rywalizacji wśród najmłodszych, zakończył się dekoracją, a udział w niej wzięli Kamil Cybulski i Antoni Klimek. Poza sferą piłkarską na dzieci czekały również inne atrakcje w dedykowanych strefach.
Na kanale WidzewTV pojawił się materiał z tego wydarzenia. Można go obejrzeć poniżej:
Foto: Martyna Kowalska/widzew.com







Lech Poznań
Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
Śląsk Wrocław
Wisła Płock
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Radomiak Radom
Piast Gliwice
Cracovia
Korona Kielce
Motor Lublin
Raków Częstochowa
Wieczysta Kraków 
Świt Nowy Dwór Maz.
Pelikan Łowicz
Wisła II Płock
KTS Weszło Warszawa
Wigry Suwałki
Jagiellonia II Białystok
Widzew II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Mławianka Mława
Warta Sieradz
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn