Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (6-10 listopada)
6 listopada 2024, 15:00 | Autor: Michał
Jedne z ostatnich spotkań rozegrają w tym tygodniu piłkarze Akademii Widzewa Łódź. Runda jest już na finiszu, dlatego najbliższe spotkania mogą w wielu przypadkach okazać się kluczowe dla rozstrzygnięć w ligach. Jak prezentuje się rozkład jazdy widzewskiej młodzieży na najbliższe dni?
Ostatnie wyjazdowe starcie w lidze mają przed sobą piłkarze rezerw. Podopieczni Michała Czaplarskiego udadzą się w piątek do Nieborowa na spotkanie z przedostatnim w tabeli Orłem. W tym tygodniu zmagania w lidze wojewódzkiej A1 zakończą juniorzy starsi. Podopieczni Łukasza Jonczyka już za kilkanaście minut rozpoczną mecz przeciwko SP Widzew, natomiast w weekend zakończą zmagania starciem przeciwko UKS SMS Łódź. Aby awansować do ligi makroregionalenej, wystarczy wygrać dzisiejszy mecz.
Na zwycięstwo z niecierpliwością czekają także juniorzy młodsi, którzy nie radzą sobie ostatnio zbyt dobrze, co przełożyło się na znaczne zbliżenie do strefy spadkowej tabeli CLJ. W sobotę podopieczni Tomasza Kmiecika zagrają na własnym terenie z Koroną Kielce. O odbicie pozycji lidera w swojej kategorii wiekowej powalczą szesnastolatkowie, którzy na dwie kolejki przed końcem rozgrywek mają na koncie tyle samo punktów co AKS SMS Łódź. W sobotę podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego staną w szranki z Łódzką Akademią Futbolu.
Ważny mecz mają przed sobą trampkarze, którzy rywalizują obecnie w CLJ U-15 i zajmują w niej wysokie trzecie miejsce. Teraz zespół Macieja Grzegorego będzie mógł zainkasować kolejne ważne trzy punkty w potyczce z ostatnim w stawce Rozwojem Iława. Ciekawe spotkania mają przed sobą również najmłodsze roczniki, które rywalizują w o rok młodszych kategoriach wiekowych. Czternastolatkowie zagrają u siebie z Unią Skierniewice, natomiast ich o rok młodsi koledzy sprawdzą się na tle RAP Radomsko. Z przedstawicielami skierniewickiej Unii zagrają też dwunastolatkowie.
Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (6-10 listopada):
Orzeł Nieborów – Widzew II Łódź, 8 listopada, piątek, godz. 18:30
U-19: SP Widzew – Widzew Łódź, 6 listopada, środa, godz. 15:00
U-19: Widzew Łódź – UKS SMS Łódź, 9 listopada, sobota, godz. 15:00
CLJ U-17: Widzew Łódź – Korona Kielce, 9 listopada, sobota, godz. 12:30
U-16: Widzew Łódź – Łódzka Akademia Futbolu, 9 listopada, godz. 12:00
CLJ U-15: Rozwój Iława – Widzew Łódź, niedziela, 10 listopada, godz. 17:00
U-14: Widzew Łódź – Unia Skierniewice, 9 listopada, godz. 10:00*
U-13: RAP Radomsko – Widzew Łódź, 9 listopada, godz. 10:00*
U-12: Unia Skierniewice – Widzew Łódź, 9 listopada, godz. 11:00*







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wisła II Płock
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska